301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

 
Akrep 2019-11-16
Aşk ve ilişkiler günün en önemli konusu olmaya aday. Eş veya partnerden romantik adımlar alabilir özel ve geleceğe yönelik uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Geçmişinizdeki dostlarınızda tesadüf bir şekilde karşılaşabilir ve onlarla eski konuları tekrar konuşabilirsiniz.
 
Aslan 2019-11-16
İş projeleriniz ve hayatınızda var olan önemli gelişmeleri bir süre arka planda tutmanızda ve gizlemenizde fayda var. Duygularınız şu an için anlaşılmıyor gibi gelebilir. Bu fikir içinde agresif çıkışlar yapmamalısınız.
 
Balık 2019-11-16
Bugün dışarıya çıkmak yerine evde zaman geçirmek ve ev işleriyle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bazı ailevi konular üzerine kesin kararlar almadan önce fikirlerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
 
Başak 2019-11-16
Özellikle iş hayatınızla ilgili belirlediğiniz hedeflere ulaşmak için çabalayabilirsiniz. Çalışkanlığınız, işinize olan ilginiz ve bağlılığınız ön planda olacaktır. Çalışkanlık ve hırsı birbirine bugün karıştırmayın.
 
Boğa 2019-11-16
Yetenekleriniz sizi oldukça güzel bir noktaya taşıyabilir. İş hayatınızla ilgili konular ön plana çıkabilir. Aşk ve ilişkiler adına uzlaşmacı olacaksınız. İlişkilerinizde bir hatanız olduğunu düşünüyorsanız bunu konuşmak için uygun bir gündesiniz.
 
İkizler 2019-11-16
Yatırım yapmak ya da parasal konularda bir toparlanmaya yönelmeniz mümkün olabilir. Hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini isterken sanki bunlar size hiç olmayacakmış gibi gelebilir. Bunu bu şekilde yapmayın.
 
Koç 2019-11-16
Özel hayatınızla ilgili yaşadığınız denge problemleri nasıl davranacağınızla ilgili kafa karışıklıklarına sebep olabilir. Aileniz ve işiniz arasında bir denge kurmak isterken hayatı kaçırdığınızı düşünebilirsiniz. Eski günlere özlem artıyor.
 
Kova 2019-11-16
 
Oğlak 2019-11-16
Özel hayatınızla ilgili konularda oluşan dengesizlikleri radikal kararlarla çözmek isteyebilirsiniz. Eski alışkanlıklarınızı yok etmek ve geleneksel yaklaşımlarınızı kırıyor olmak sizlere yeni bir başarı getirebilir.
 
Terazi 2019-11-16
Eski defterleri tamamen kapatıp önünüzdeki sürece odaklanmanızın vakti geldi. Aşka dair bazı hayal kırıklıklarını yeniden hatırlayabilirsiniz. Bu durum modunuzu düşürmemelidir. Engellendiğinizi hissettiğiniz bazı içsel duyguları bir uzmanla çözmeniz daha sağlıklı olabilir.
 
Yay 2019-11-16
İş ve çalışma hayatınızla ilgili yeni gelişmeler kendini gösterebilir. Sorunları çözme kısmında sabır ve duygusal güç sizlere daha mantıklı kararlar vermeye yöneltecek. İçgüdülerinize ve sağduyunuza güvenerek hareket edebilirsiniz.
 
Yengeç 2019-11-16
Gereksiz bazı olaylar kafanızı kurcalayabilir. Ve ne yapmak istediğinize karar verin. Mantıksız bir şüphenin kafanızı kurcalamasına izin vermeyin. Samimiyete ve bağlılığa verdiğiniz değeri partnerinizle konuşmanız size iyi gelecektir

 

 

Kaynak: 2019-11-16

 

Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html