Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 21:04 Bu haber 1729 kez okundu
 
3 AY 17 GÜN SONRA YAPILDI
Çivril Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.
Siyaset Haberi
3 AY 17 GÜN SONRA YAPILDI

CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba'ın da katıldığı toplantıda, 31 Mart Mahalli İdareler seçimleriyle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Ziraat Odası Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantı saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Toplantının divan başkanlığı İl Başkanı Mahir Akbaba yaparken açılış konuşmasını İlçe başkanı Uğur Bayram yaptı. Basına kapalı olarak yapılan toplantı yaklaşık 4 saat sürerken konuşmacı ve parti üyelerinin 31 Mart yerel seçimlerinde alınan yenilginin sebepleri tartışıldı.

 

Toplantıda konuşan Belediye başkan adayı Ömer Köseoğlu, "Seçimler süresince yönetim olarak, kadın kolları olarak, belediye meclis üyeleri arkadaşlarımız olarak ve gençlik kollarımızla birlikte partili üyelerimizle elimizden geldiğince çalışıp, çabaladık. Çalışan, emek veren, destek veren bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yerel seçimlerde çok çalıştık, çok çabaladık, çok koştuk herkesin emeğine sağlık" dedi.

 

Çivril Ziraat Odası Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıya CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, belediye başkan adayı Ömer Köseoğlu, eski başkan Hakkı Aslan, CHP Denizli Milletvekili Adayı Ünal Karaosmanoğlu, belediye meclis üyeleri, İlçe Başkanı Uğur Bayram, kadın ve gençlik kolları ile parti üyeleri katıldı.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: 3, AY, 17, GÜN, SONRA, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html