301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Ekim 2018 - Salı 08:52 Bu haber 3410 kez okundu
 
86 MEZUNLARI CUMHURİYET İÇİN TOPLANDI
Çivril Lisesi 86 yılı mezunları Cumhuriyet için toplandı.
Kültür Haberi
86 MEZUNLARI CUMHURİYET İÇİN TOPLANDI

Geleneksel yıllık toplantılarından birini geçtiğimiz aylarda Çivril'de gerçekleştiren Çivril Lisesi 1986 mezunları grubu bu kez Antalya da toplandı. Kemer'de bir otelde düzenlenen toplantıya çok sayıda grup üyesi aileleri ile birlikte katıldı.

 

2 günlük toplantıda çeşitli faaliyetlerle eğlenen grup üyeleri Cumhuriyet Bayramı’nı da unutmadılar. Bu kapsamda otelin düzenlediği Atatürk ve Cumhuriyet temalı geceye katılan üyeler gönüllerince eğlendiler.

 

Grup sözcüsü Ataol Özen yaptığı açıklamada "Bir araya gelmekten çok mutlu olduklarını, 1986 Çivril Lisesi mezunları olarak lise yıllarında ve zaman içerisinde ahirete intikal etmiş okul arkadaşlarımızı da unutmayıp, acı tatlı günleri yad ettiklerini ve çeşitli faaliyetlerle 1986 mezunları grubunun sadece bir eğlence grubu olmadığını, aynı zamanda sosyal kültürel ve toplumsal görevlerinin olduğu bilinciyle hareket ettiklerini bir kez daha ortaya koydular. Bu konudaki hassasiyetlerinden dolayı bütün arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim" dedi.

 

Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yapılan toplantıya yurtdışından ve farklı şehirlerden gelenlere de teşekkür eden Ataol Özen “ülkemizin değişik şehirlerinden ve Avrupa'dan bütün zorluklara rağmen bu organizasyona katılan arkadaşlarıma minnettarım“ dedi.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: 86, MEZUNLARI, CUMHURİYET, İÇİN, TOPLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html