Haber Detayı
03 Ekim 2017 - Salı 20:44 Bu haber 3034 kez okundu
 
IŞIKLI SOĞUK HAVA DEPOSU SATILACAK
Çivril Belediyesi ekim ayı Meclis toplantısı 6 Ekim Cuma gün yapılacak. Çivril Kent A.Ş. tahsis edilen aracın tahsisinin kaldırılmasının da görüşüleceği 20 maddelik gündemde Işıklı da bulunan Soğuk Hava Deposunun satılması da karara bağlanacak.
Siyaset Haberi
IŞIKLI SOĞUK HAVA DEPOSU SATILACAK

Çivril Belediyesi Ekim ayın Meclis toplantısı birinci oturumu 6 Ekim Cuma gün saat 14.00 de Belediye Meclis toplantı salonunda yapılacak. Belediye Meclis üyesi Mehmet Kale’nin Ak Parti İlçe başkanı olması ile boşalan Meclis Zabıt Kâtibi seçiminin yapılacağı toplantıda Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi seçimi de yapılacak.  

 

Meclis toplantısında 2018 yılı Mali Yılı Bütçe Kararnamesinin ve 2018 yılı Gelir Gider Bütçesinin görüşülmesinden sonra 2018 yılında uygulanacak olan ücret tarifesi de karara bağlanacak.

 

BELEDİYE HASTANEDEN HİBE AMBULANS ALACAK

 

Denizli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine Çivril Devlet Hastanesi başhekimliği bünyesinde bulunan bir ambulansın Çivril Belediyesi tarafından Hibe olarak alınmasının görüşüleceği Meclis toplantısında Çivril Kent A.Ş. kullanımına tahsis edilen 20 LN 757 plakalı aracın tahsisinin kaldırılması ve Çivril Belediyesi bünyesinde kullanılması da karara bağlanacak.

 

Cuma gün yapılacak Ekim ayı Meclis toplantısında ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. nin Trafo alanı olarak kullanması için hazırlatılan İmar planı değişikliklerinin yanı sıra Savran, Bayat, Çağlayan ve Bucak mahallelerinde Belediyeye ait taşınmazlar ile Işıklı Mahallesinde bulunan Belediyeye ait soğuk hava tesisinin de satışı karara bağlanacak. 

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: IŞIKLI, SOĞUK, HAVA, DEPOSU, SATILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html