301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Mayıs 2018 - Çarşamba 23:11 Bu haber 2862 kez okundu
 
AÇILIŞ İÇİN ÇİVRİL’E GELİYORLAR
Ekonomi Bakanı ve AK parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekçi ile Denizli Büyükşehir Belediye başkanı Osman Zolan 10 Mayıs Perşembe gün Çivril’e gelecek.
Gündem Haberi
AÇILIŞ İÇİN ÇİVRİL’E GELİYORLAR

Çivril’de yapımı devam eden yatırım ve hizmetleri inceleyecek olan Bakan Nihat Zeybekçi ve Osman Zolan Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Yarı Olimpik Yüzme havuzunun da açılışını yapacak.

 

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve Denizli Büyükşehir Belediye başkanı Osman Zolan’ın Çivril ziyareti ile ilgili olarak açıklama yapan Ak Parti Çivril İlçe başkanı Mehmet Kale tüm Çivrllileri açılış programına davet ederek “Kızılcasöğüt Mahallemizde yapımını tamamladığımız Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzumuzu 10.05.2018 Perşembe günü saat 17.00'da Sayın Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekçi  ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’ın katılımları ile Çivril'imizin hizmetine sunacağız. Açılışa tüm Çivril'li kardeşlerimiz davetlidir” dedi.

 

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Çivril programı kapsamında Çivril’de yapımı devam eden yatırım ve hizmetleri de inceleyecek. Öğleden sonra Çivril’de olması beklenen Nihat Zeybekçi’nin programına, Ak parti Denizli Milletvekilleri ve AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz’in de katılacağı ifade edildi.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: AÇILIŞ, İÇİN, ÇİVRİL’E, GELİYORLAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html