301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Mart 2018 - Cuma 09:22 Bu haber 4030 kez okundu
 
ADALETSİZLİK VAR DEYİP ÇEKİLDİLER
8 Takımın devam ettiği Çivril Belediyesi Voleybol turnuvasından 6 takım çekildi.
Spor Haberi
ADALETSİZLİK VAR DEYİP ÇEKİLDİLER

Geleneksel hale gelen ve Mart ayı başında 16 takımın katılımıyla başlayan Voleybol Turnuvasında bazı takımlar, Belediyenin Takımına iltimas yapıldığı gerekçesi ile turnuvadan çekildi.

 

4’lü takımlar halinde 4 grubun olduğu ve oynanan ilk tur maçlarından sonra iki grupta 8 takımın kaldığı turnuvada, elenen bazı takımlardaki oyuncuların Çivril Belediye takımı tarafından transfer edilerek takıma dahil edildiğini iddia eden 6 takım, turnuvadan çekildiğini açıkladı. Turnuva devam ederken kural değiştirildiğini ve Belediyenin takımın şampiyon olması için her türlü Adaletsizliğin yapıldığını iddia eden takımlar turnuvadan çekildiklerini Sosyal Medya sayfalarından duyurdu.

 

6 Takımın çekilmesiyle tek takımın kaldığı turnuvada Adaletsizlik yapıldığını iddia eden takımların, Sosyal Paylaşım sitelerinden yaptıkları paylaşım ve açıklamaların altına yapılan yorumlar ise dikkat çekti.

 

Beydilli, Ünicity, Kızılcasöğüt - Çıtak, Yamanlar, Menteş ve Esnaflar takımlarının çekidliği turnuvada Çivril Belediye takımı tek başına finale kalmış oldu.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ADALETSİZLİK, VAR, DEYİP, ÇEKİLDİLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html