301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Ekim 2018 - Cumartesi 10:35 Bu haber 2247 kez okundu
 
ADAY ADAYI BİLE OLMASIN
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Kendi heveslerine kapılanlarla külahları değişiriz, aday adayı bile olmasınlar" dedi.
Siyaset Haberi
ADAY ADAYI BİLE OLMASIN

Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) takvimini beklemeden birtakım süreçleri tamamlamak istediklerini belirten Erdoğan, "Mevcut belediye başkanlarımızla ilgili değerlendirmelerimiz belirli bir safhaya geldi" dedi.

 

"Mahalli seçimlerin kendine göre dinamikleri vardır" görüşünü dile getiren Erdoğan, şöyle devam etti: Mahalli seçimlerde aday tespitleri çok önemli bunun yanında belediye meclis üyeleri isim isim çok önemli il genel meclis üyeleri isim isim çok önemli. Aday belirlemeden seçim kampanyasına kadar her aşamada bu dinamikleri göz önünde tutmak gerekiyor. Cumhur İttifakı'na bağlılığımızı sürdürmekle birlikte 2019 yerel seçim ittifakı işini karşılıklı olarak bir kenara bıraktık. Mahalli seçimlerde herkes kendi yolunu takip edecek.

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ADAY, ADAYI, BİLE, OLMASIN,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html