301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 21:51 Bu haber 2828 kez okundu
 
ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
İYİ Parti Çivril İlçe kurucu üyelerinden Koray Eren Belediye meclis üyeliği başvurusunda bulundu.
Siyaset Haberi
ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Çivril’in başarılı esnaflarından Koray Eren, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ Parti'den Çivril Belediye Meclis üyesi Aday Adaylığı için başvuruda bulundu.

 

Parti binasında İlçe başkanı Celal Kadri Tort ve Belediye Başkan adayı İsmail Çorbacıoğlu ile yönetim kurulu üyeleri ile partililerin katıldığı tören ile aday adaylığını açıklayan Koray Eren “Yanlışa Yanlış, Doğruya Doğru demek için aday oldum” dedi.

 

Açıklamasında Çivril’in daha iyi yerlere gelmesi için İYİ Parti’nin tek alternetif olduğunun altını çizen Koray Eren “ ilçemizin sorunlarını çözecek, araştırma geliştirme çalışmaları ile projeler üretecek ve projelerin hayat geçirilmesi esnasında denetimleri eksiksiz yapacak bir yönetim oluşturmak için İYİ parti kadrolarına ihtiyaç var. Bizler bu eksikliği gidermek, daha yaşanabilir bir Çivril oluşturmak ve Çivril’i en iyi yerlere taşımak için 31 Mart yerel seçimlerinde belediye meclis üyesi olmak için İYİ Parti’den başvuru yapıyorum” dedi.

 

Basın açıklamasının ardından İlçe Başkanı Celal Kadri Tort ve Belediye Başkan adayı İsmail Çorbacıoğlu ile partililer Koray Eren’i tebrik ederek başarılar diledi.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ADAY, ADAYLIĞINI, AÇIKLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html