301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Kasım 2018 - Perşembe 20:45 Bu haber 3616 kez okundu
 
ADAYLIK İÇİN ANKARA’YA ÇAĞRILDI
AK Parti'nin Çivril Belediyesi aday adayları kim olacağı merak konusu olmaya devam ederken, sürpriz bir ismin Belediye başkan adaylığı için Ankara’ya çağrıldığı belirtildi.
Siyaset Haberi
ADAYLIK İÇİN ANKARA’YA ÇAĞRILDI

Partiye yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre Çivril ile ilgili detaylı bir dosya ile Ankara'ya giden genç siyasetçinin listesinin de büyük oranda hazır olduğu ifade edildi. Genç ve iş hayatındaki başarısı ile konuşulan ve genel merkeze çağırılan kişinin, adaylığına kesin gözüyle bakıldığı değerlendirildi.

 

2019 Mart ayında yapılacak yerel yönetimler seçimlerine ilişkin partiler adaylarını belirlemek için mesai harcamaya devam ediyor. Çivril’de özellikle AK Parti’de adayın kim olacak kamuoyunun en merak ettiği konuların başında geliyor. CHP'de belediye başkanlığı için Ömer Köseoğlu’nun, İYİ Parti’de İsmail Çorbacıoğlu’nun ismi açıklanırken, AK Parti'de ise sessizlik hakim.

 

AK Parti, çok kan kaybettiği dönemde Belediyeyi CHP’ye kaptırmamak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bunun için parti genel merkezi, il başkanlığı ve özellikle AK Parti Milletvekilleri, kazanabilecek bir aday belirlemek için sıkı çalışıyor. Yapılan anket ve kamuoyu araştırmalarının arttığı bugünlerde Çivril’den bir ismin Ankara’ya çağırıldığı öğrenildi. Adaylık için çağırılan ve görüşme yapılan ismin başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından adaylığını açıklaması bekleniyor.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ADAYLIK, İÇİN, ANKARA’YA, ÇAĞRILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html