Haber Detayı
28 Eylül 2017 - Perşembe 23:11 Bu haber 3080 kez okundu
 
AĞAÇLAR GARAJ YAPMAK İÇİN Mİ KESİLDİ?
Kızılcasöğüt mahallesinde bulunana DESKİ bakım istasyonunu bahçesindeki çam ağaçlarının kesilmesine mahalle sakinleri tepki gösterdi.
Yaşam Haberi
AĞAÇLAR GARAJ YAPMAK İÇİN Mİ KESİLDİ?

Ağaçların DESKİ araçlarına park yeri açmak için kullanıldığını iddia eden Kızılcasöğütlüler “bu ağaçlar belediye olduğumuzda dikilmişti. Şimdi araç koymak için kesildi” dediler.

 

Büyükşehir yasasından sonra kapatılan Kızılcasöğüt Belediyesinin bahçesinde bulunan çam ağaçlarının kesilmesi mahalle sakinleri tarafından tepkiyle karşılandı. 30 Mart 2017 den sonra DESKİ’ye devredilen ve bakım istasyonu olarak kullanılan binanın bahçesinde bulunan yaklaşık 15 çam ağacı iddiaya göre DESKİ araçlarına park yeri açmak için geçen hafta içinde kesildi. Çam ağaçlarının kesilmesinin keyfi bir uygulama olduğunu iddia eden Kızılcasöğüt sakinleri “ bu ağaçlar kimseye haber verilmeden keyfi bir uygulama ile kesildi. Araç park etmek için bahçedeki çam ağaçları katledildi. Burada çalışanlara sorduğumuzda cevap alamadık. Bu ağaçları kim neden kestiyse bir açıklama yapsın” dediler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AĞAÇLAR, GARAJ, YAPMAK, İÇİN, Mİ, KESİLDİ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html