301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Ekim 2018 - Pazar 22:01 Bu haber 2632 kez okundu
 
AK PARTİ İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
AK Parti Çivril İlçe Teşkilatı tarafından Vali Recep Yazıcıoğlu Konferans salonunda düzenlenen Genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
Siyaset Haberi
AK PARTİ İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başlayan danışma kurulu toplantısına Ak parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye başkanı Osman Zolan, Ak parti Çivril İlçe başkanı Mehmet Kale, Kadın Kolları başkanı Çiğdem Ertaş, Gençlik Kolları Başkanı Cihan Kılıç, İlçe eski başkanları, önceki dönem ilçe yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanları, Belediye Meclis üyeleri, Belediye Başkanı Gürcan Güven ve çok sayıda parti üyesi katıldı.

 

Salonu hınca hınç dolduran yüzlerce AK Partili, Büyükşehir Belediyesi tarafından Çivril’e yapılan yatırım ve hizmetler hakkında bilgilendirilirken yaklaşan yerel seçim çalışmaları hakkında da fikir alışverişinde bulundular.

 

Divan Başkanlığını AK Parti ilçe eski başkanı Ümit Çelik’in yaptığı toplantıda konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, büyükşehir tarafından Çivril’e yapılan yatırım ve hizmetleri sinevizyon eşliğinde salonda bulunanlara anlatırken Denizli milletvekili ve Ak Parti Grup Başkan vekili Cahit Özkan’ın Çivrilli olmasından dolayı Çivril’in ve Çivrillilerin çok şanslı olduğunu söyledi. Konuşmasında Çivril’i çok sevdiğini belirten Osman Zolan, Çivril için projelerin aksamadan devam etmesi için çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

 

Osman Zolan’dan sonra salonda bulunanlara hitap eden Ak parti Denizli milletvekili Cahit Özkan, Ak parti İle tüm ülkenin kaderinin değiştiğini belirterek 2019 yerel seçimlerinde parti olarak güçlü olmak için çok çalışılması gerektiğini belirtti.

 

Konuşmaların ardından ilçe danışma kurulu toplantısı basına kapalı devam etti.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: AK, PARTİ, İLÇE, DANIŞMA, TOPLANTISI, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html