301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Mayıs 2018 - Salı 00:26 Bu haber 3711 kez okundu
 
AKP SONA YAKLAŞTIĞINI GÖRÜYOR
Çivril Belediyesi CHP Meclis üyesi ve grup başkanı Tunay Yazıcı Ak parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan’ın Çivril gezisinde Çivril İmam Hatip Lisesinde konuşma yapmasına tepki gösterdi.
Siyaset Haberi
AKP SONA YAKLAŞTIĞINI GÖRÜYOR

Yazıcı Sosyal Paylaşım sitesindeki sayfasında yaptığı paylaşımda Cahit Özkan ve Ak Parti’nin 24 Haziran seçimlerinde kaybedeceğini anladıkları için  seçmenin dini duyguları ile oynadığını iddia ederek  “Seçim dönemi vatandaştan oy alabilmek için her kılığa bürünen İktidar Partisi Ak Parti’nin, Çivril’liyim diyen ama buralarda hiç göremediğimiz Denizli Milletvekili Cahit Özkan 27. Dönem milletvekilliği seçimlerinde yeniden seçilebilmek için memleketi! Çivril’i ziyaret etmiş. Daha önce değişik dönem ve seçim zamanlarında cami ve kışlada siyaset yapan Ak Parti vekil adayları bugünde Çivril İmam Hatip Lisesinde ders işlenmesi gereken bir saatte lisede eğitim gören bütün öğrencileri okul bahçesinde toplayarak propaganda yapmışlardır. Okul idaresi ve öğretmenleri de ders saatinde yapılan bu siyasi şova tepki göstermemiş!!! Ve onlarda öğrenciler ile birlikte Ak Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan’ın vaatlerini dinlemek zorunda kalmıştır” dedi.

 

Cahit Özkan’ın Çivril’de sadece İmam Hatip Lisesine gitmesine de değinen Tunay Yazıcı “Çivril’de 10’dan fazla lise olmasına rağmen Ak Partili vekil Cahit Özkan özellikle Çivril İmam Hatip Lisesi tercih edilerek seçmenlerin dini duygularını kullanma yoluna gitmiştir.

Sonun başlangıcını iyi gören, siyasi mezarlığa gömülmeden önce son çırpınışları yaşayan Ak Parti, milletin dini ve milli duygularını kullanarak son siyasi hamlelerini yapmaktadır.

Laikliğin yok edilmeye, Demokrasi ve Cumhuriyet kazanımlarının silinmeye çalışıldığı bir dönemde gireceğimiz 24 Haziran seçimlerinde tüm yurtsever, aydın, çağdaş ve yenilikçi yurttaşlarımızın Cumhuriyet ilkelerine ve Türkiye Cumhuriyetine sahip çıkacağına inancımız sonsuzdur.

Bizim çabamız Okulları, Kışlası, Yargısı, Hastanesi, Emniyeti ve Sporu 25 Haziran sonrası siyasetten arınmış bir Türkiye… “ ifadelerini kullandı.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: AKP, SONA, YAKLAŞTIĞINI, GÖRÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html