Haber Detayı
24 Mart 2020 - Salı 10:36 Bu haber 961 kez okundu
 
AKŞAM SOKAKLAR GÜNDÜZ SERVİS ARAÇLARI İLAÇLANDI
Çivril’de Korona Virüs tedbirleri kapsamında cadde ve sokaklar ilaçlı su ile yıkanırken mahallelere yolcu taşımacılığı yapan toplu taşıt araçları da ilaçlandı.
Yaşam Haberi
AKŞAM SOKAKLAR GÜNDÜZ SERVİS ARAÇLARI İLAÇLANDI

Çivril Belediyesi, toplum sağlığını tehdit eden Koronavirüse karşı aldığı tedbirler kapsamında yolları özel ilaçlarla yıkayarak, dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında mahallelere yolcu taşıyan araçlar ile ticari taksilerde dezenfekte edildi.

 

Koronavirüs tedbirlerini en üst seviyede tutan Çivril  Belediyesi ekipleri, bir yandan halkın yoğun olarak kullandığı alanlarla kamu kurum ve kuruluşlarında dezenfekte çalışmasını titizlikle yürütürken, bir yandan da vatandaşların yoğun olarak kullandığı mahalle, sokak ve caddelerde dezenfekte çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

Çivril Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler vatandaşların yoğun olarak kullandığı Hükümet ve Uşak Caddesi ile Cumhuriyet Meydanı ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı sokaklarda detaylı dezenfekte çalışmasını sürdürdü.

 

Çalışmalar kapsamında mesai saatleri içinde de yolcu taşımacılığı yapan servis araçları ile ticari taksilerin ilaçlama ve dezenfekte çalışmaları devam ediyor.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: AKŞAM, SOKAKLAR, GÜNDÜZ, SERVİS, ARAÇLARI, İLAÇLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html