301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Ekim 2018 - Pazar 20:47 Bu haber 5196 kez okundu
 
ARTIK DENİZLİ KETEM’E GİTMİYORLAR
Çivril İlçe Sağlık Müdürlüğü, Çivril’de yaşayan 40 – 69 yaş aralığından tüm kadınları Mamografi kontrolünden geçirecek. Daha önce kontrol için Denizli KETEM’e giden kadınlar büyük bir zaman kaybı ve zorluktan kurtulmuş oldu.
Sağlık Haberi
ARTIK DENİZLİ KETEM’E GİTMİYORLAR

1 – 31 Ekim Meme kanseri farkındalık ayı kapsamında Çivril İlçe pazarında stant açan İlçe Sağlık Müdürlüğüne bağlı ekipler, bayanlara Meme Kanseri ile ilgili bilgilendirme yaptılar. Bayanlara broşür veren sağlıkçılar daha önce hiç Mamografi yaptırmamış bayanları da Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesine yönlendirerek Mamografi çekimi yaptırdılar.

 

Çalışmalar kapsamında daha önce Denizli’de bulunan KETEM’e giden bayanları Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi işbirliği ile Meme muayenesi ve Mamografi çekimleri yapılmaya başlandı. Çivril Belediyesinin taşıma noktasında destek verdiği projede ilçe genelindeki 40 – 69 yaş arası tüm bayanların Çivril şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesinde kontrolden geçirilmesi amaçlanırken ilk çalışma Gürpınar Mahallesinden getirilen bayanlarla başladı.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ARTIK, DENİZLİ, KETEM’E, GİTMİYORLAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html