Haber Detayı
29 Mayıs 2019 - Çarşamba 12:30 Bu haber 1490 kez okundu
 
ASKF BAŞKANI CEŞEN ÇAL GARASI’NI KUTLADI
Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen ile yönetim kurulu üyeleri Çal Belediyespor Başkanı Adnan Tatar’ı ziyaret etti. Tatar, yeni sezon için çalışmalara başlayacaklarını söylerken, Feyyaz Ceşen ise “Bunca zorluklara rağmen futbol adına sürekli mücadele veren Çal Garası’nı kutluyorum” dedi.
Spor Haberi
ASKF BAŞKANI CEŞEN ÇAL GARASI’NI KUTLADI

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen, yönetim kurulu üyeleri Vehbi Demir, Çağatay Bostancı ve İlhan Üşür ile birlikte Çal Belediyespor Başkanı Adnan Tatar’ı ziyaret ederek iftar yaptı. Çal Belediye spor başkanı Adnan Tatar, “Yeni sezon hazırlıklarına başlayacağız. Bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de zirve hesapları yapacağız ama sağlıklı ve hesaplı adım atmak zorundayız” dedi.

 

A.S.K.F Başkanı Ceşen ise, Çal Garası’nı yeniden BAL’a çıktığı için kutladı ve tavsiyede bulundu. Ceşen, “Çal, Denizli futbolu için çok önemli bir yer. Çivril, Bekilli, Baklan ve Çal havzasının futboldaki en önemli temsilcisi haline geldi. Bu sezon gençlerin ağırlıklı olduğu bir kadro yapılıp, 3.Lig için en az 3 yıllık planlama yapılmalıdır. BAL’da düşük maliyetle kalıcı bir takım olarak bir süre yolunuza devam etmeniz daha mantıklı” yorumunda bulundu.

 

Yeşil Çivril Beledispor’da da bir dönem başkanlık yapan işadamı Vehbi Demir ise, bir Çivrilli olarak Çal Belediyespor’a olanakları ölçüsünde katkıda bulunduğunu söyledi. Demir, “Çallı işadamları ve esnaflar da bu konuda duyarlı olmalıdır. Haydi Çal, takımına sahip çık” dedi.

 

 

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ASKF, BAŞKANI, CEŞEN, ÇAL, GARASI’NI, KUTLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html