Haber Detayı
13 Mart 2020 - Cuma 20:54 Bu haber 1667 kez okundu
 
AYAKKABI İLE GİRİLMESE DAHA GÜZEL OLURDU
Çivril'de Korona virüsü ile ilaçlı mücadele başladı.
Yaşam Haberi
AYAKKABI İLE GİRİLMESE DAHA GÜZEL OLURDU

Korona virüsü ile mücadele başlatan Çivril Belediyesi okul, cami ve sosyal alanlarda ilaçlama çalışması başlattı. İlaçlama çalışmaları takdir toplarken bazı vatandaşların camilere ayakkabı ile girilmesine tepki gösterdiği görüldü.

 

Virüs ile mücadele kapsamında başlatılan ilaçlama çalışmalarının hafta sonu da devam edeceği belirtildi. Konu ile ilgili olarak Belediyeden yapılan açıklamada “Çivril Belediyesi Çevre, Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, Veteriner İşleri ekiplerimiz ilçemiz genelinde okullar, camiler, kamu binaları, park ve bahçeler gibi halka açık alanlarda başta Koronavirüs olmak üzere tüm salgın hastalık risklerine karşı ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarına başlamıştır” ifadelerine yer verdi.

 

Cuma namazı öncesi camilerde yapılan ilaçlama çalışmalarına katılan bazı görevlilerin ibadethanelere ayakkabılarının üzerine galoş giyerek girmesi tepki topladı. Belediyenin sosyal paylaşım sitesindeki sayfada yapılan paylaşımın altına yapılan yorumlarda “ayakta galoşta olsa camiye ayakkabı ile girilmesi hoş değil” denildi.  

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: AYAKKABI, İLE, GİRİLMESE, DAHA, GÜZEL, OLURDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html