301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Temmuz 2018 - Salı 19:06 Bu haber 5423 kez okundu
 
BIRAKMA POLİKLİNİĞİ AÇILDI
Çivril’de sigarayı bırakmak isteyen vatandaşlar için Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi bünyesinde Sigara Bırakma Polikliniği açıldı.
Sağlık Haberi
BIRAKMA POLİKLİNİĞİ AÇILDI

Hafta içi her gün hizmet verecek olan poliklinikte Göğüs Hastalıkları Uz. Dr. Müge Hazıroğlu tarafından sigara bağımlılarına sigara bırakma konusunda her türlü destek verilecek.

 

Göğüs Hastalıkları Uz. Dr. Müge Hazıroğlu sigara bırakma polikliniğine başvuran hastaların ayrıntılı bir tıbbi değerlendirmelerini yaptıklarını söyledi ve hastalara sigara bağımlılığı ve bağımlılığın oluşturabileceği rahatsızlıklar hakkında bilgi verdiklerini söyledi. Hazıroğlu; “Polikliniğimize başvurduğunuzda akciğer muayenesi ve çeşitli tetkikler yapılmaktadır. Sigara alışkanlığı ile ilgili sorulan sorularla kişideki sigara bağımlılığının tipi yani fiziksel mi psikolojik bağımlılık mı ön planda olduğu belirlenir. En uygun bırakma yöntemi bağımlıyla birlikte seçilerek tedavi sürecine başlanır. Belirli aralıklarla kontrole gelerek tedavi takip edilir. Sigara bırakmak isteyen herkesi polikliniğimize bekliyoruz” dedi

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: BIRAKMA, POLİKLİNİĞİ, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html