Haber Detayı
25 Temmuz 2019 - Perşembe 10:31 Bu haber 1164 kez okundu
 
BASIN MENSUPLARI KUTSAL BİR GÖREV İCRA EDİYORLAR
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, basın mensuplarının kutsal bir görev icra ettiğini kaydederek, basın mensuplarının milletin hizmetkarı olarak çalıştığını söyledi.
Gündem Haberi
BASIN MENSUPLARI KUTSAL BİR GÖREV İCRA EDİYORLAR

Başkan Zolan ’24 Temmuz Basın Bayramı’ dolayısı ile kentteki ulusal ve yerel medya mensupları ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Başkan Zolan konuklarını kentin simgelerinden biri olan Bağbaşı Yaylası’nda ağırladı. Basın mensupları ve aileleri yaylaya teleferik ile çıktı. Gerçekleştirilen programa Başkan Zolan’ın yanı sıra Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı, protokol üyeleri, gazeteciler ve aileleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı, sansürün kaldırılmasının 111. yıldönümünde bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını kaydetti. Boyacı, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’a teşekkür ediyorum. Kendileri görev süresi boyunca her zaman Denizli basının yanında olmuşlardır. Cemiyetimizi her zaman desteklemiş, her zaman bizimle birlikte olmuşlardır" diye konuştu

 

Programda konuşma yapan Başkan Zolan gazetecilerin toplumda iletişim gibi önemli bir görevi yerine getirdiklerini ve kutsal bir görev icra ettiklerini söyledi. Gazetecilerin demokrasinin gelişmesine büyük katkılar sağladığını hatırlatan Başkan Zolan, bu anlamda basın mensuplarının aslında milletin hizmetkarı olduğunu söyledi.

 

Program yemek ikramı ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı üyelerinin seslendirdiği şarkıların ardından sona erdi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: BASIN, MENSUPLARI, KUTSAL, BİR, GÖREV, İCRA, EDİYORLAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html