301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Mayıs 2019 - Pazartesi 21:09 Bu haber 1414 kez okundu
 
BAŞKAN VURAL: “İHALELER CANLI YAYINLANSIN”
Çivril Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi.
Siyaset Haberi
BAŞKAN VURAL: “İHALELER CANLI YAYINLANSIN”

14 maddenin görüşüldüğü bir gündem maddesinin ise gündemden düşürüldüğü toplantıda iptal edilen Park Bahçeler müdürlüğünün bütçesinin bir kısmının Fen İşleri Müdürlüğü ve Tarımsal Hizmetler müdürlüğüne aktarılması ile Belediye bünyesinde sözleşmeli avukat çalıştırılması maddeleri de karar bağlandı.

 

Çivril Belediyesi Mayıs ayı Meclis toplantısı Meclis başkanı Niyazi Vural başkanlığında yapıldı. AK parti Gurubunun bir eksikle katıldığı toplantıya CHP grubu ve İYİ Parti eksiksiz katıldı. Nisan ayı meclis toplantısı öncesi CHP’den istifa eden Millet ittifakının İYİ Partili Meclis üyesi Koray Eren Mayıs ayı toplantısında Millet ittifakı grubundan ayrılarak İYİ Parti sıralarında oturdu.

 

Yapılan toplantıda Belediye Meclisinin geçen dönem olduğu gibi giren ayın ilk Pazartesi günü toplanmasına karar verildi. Irgıllı Sütlaç Sulama Birliğinin DSİ’ye devredildiği toplantıda Çivril Belediye meclisinin 2019 yılı içinde tatil yapmaması da oy birliği ile karara bağlandı.

 

Gündemin 3. Maddesinin görüşülmesi sırasında söz alan CHP Meclis üyesi Tunay Yazıcı encümen toplantıları ve İhalelerin görüntü ve ses kayıtlarının alınmasını talep etti. Tunay Yazıcı’nın talebine karşılık Başkan Niyazi Vural Meclis toplantılarının basın aracılığı ile canlı yayınlandığını belirterek ‘Encümen ve ihalelerde basınımız davet ederiz encümen ve ihaleler canlı olarak yayınlanır’ dedi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: BAŞKAN, VURAL:, “İHALELER, CANLI, YAYINLANSIN”,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html