Haber Detayı
19 Mayıs 2019 - Pazar 15:19 Bu haber 1930 kez okundu
 
BAYRAM GİBİ KUTLANDI
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor bayramı Çivril’de coşku içinde kutlandı.Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törende öğrenciler hazırladıkları koreografi ve halk oyunlarından kesitler sundu.
Gündem Haberi
BAYRAM GİBİ KUTLANDI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor bayramı ile Milli Mücadelenin 100. Yılı Çivril Cumhuriyet meydanında farklı etkinlikler kutlandı. Saygı Duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından Gençlik ve Spor İlçe müdürlüğü çelenginin Atatürk anıtına konulması ve Gençlik ve Spor müdürü Erkan Dündar’ın konuşmasıyla başlayan törenler Emine Özcan Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı gösteri ve halk oyunları ile devam etti.

 

19 Mayıs bayramı kutlamaları şiir ve halk oyunu gösterilerinin ardından törene katılanların Atatürk Anıtı önünde İzmir Marşı söylemesi ile sona erdi.

 

19 Mayıs Milli Mücadelenin 100. Yılı ve Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına Kaymakam Armağan Önal, Belediye başkanı Niyazi Vural, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ahmet Kemal Balcı, Emniyet Müdürü Ferhat Küçükyalım, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özcan, daire müdürleri ve amirleri ile, Siyasi Parti temsilcileri, STK ve oda başkanları, vatandaşlar ile öğrenciler katıldı.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: BAYRAM, GİBİ, KUTLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html