301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Şubat 2019 - Cumartesi 09:40 Bu haber 2793 kez okundu
 
BELEDİYE SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI YAPACAK!..
Çivril Belediyesi, Devlet Personel Başkanlığı resmi İnternet sitesi üzerinden yayımladığı ilan ile sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu.
Yaşam Haberi
BELEDİYE SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI YAPACAK!..

Çivril Belediyesi personel alımı yapacak. Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfasında yayımlanan ilanda Çivril Belediye Başkanlığı Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Bünyesinde istihdam etmek üzere 15 kadrolu işçi alımı yapılacağına yer verildi. 

 

Yayımlanan duyuruda alımının ilkokul-orta-lise ve üniversite mezunu adaylar arasından yapılacağına yer verildi. 

İLAN METNİ DPB 'de yayımlanan ilan metni şu şekilde; İlan edilen Beden İşçisi işgücü talepleri için İŞKUR’ca bildirilen nihai listede yer alacak adaylar, noter huzurunda yapılacak kura çekimi ve sözlü sınava katılmak için; aşağıda belirtilen belgelerin fotokopileri ile www.civril.bel.tr web sitesinde yayınlanacak 1 adet resimli İş Talep Bilgi Formunu eksiksiz olarak doldurarak 18.02.2019 ile 22.02.2019 tarihinde, Çivril Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Çarşı Mahallesi Uşak Caddesi No: 2 Çivril / Denizli adresine gelerek teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır. İlan edilen işgücü talebi ile ilgili evrak teslim tarihi/yeri, noter huzurunda yapılacak kura çekiliş tarihi, sözlü sınav tarihi, sözlü sınav sonucu ve işgücü talebi ile ilgili tüm duyurular internet sitemizde (http://www.civril.bel.tr/) duyurular bölümünde yayımlanacaktır.

 

İşe başlatılan işçilerin deneme süresi 3 aydır.

 

Beden İşçisi (Temizlik) işgücü talebimize başvuracak adaylardan istenilen belgeler;

 

1- Öğrenim belgesi,

 

2- Nüfus cüzdanı fotokopisi,

 

3- İkametgah belgesi,

 

4- TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil (Resmi İşler için) kaydı, (Cumhuriyet Savcılığından veya e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr web adresinden alınacak, adli sicil kaydı bulunanların adli sicil kaydı ile ilgili mahkeme kararı istenecektir.),

 

5- Askerlik durum belgesi, (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir)

 

6- MEB onaylı Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Her Türlü Çöp ve Atık Maddeler ile İlgili İşlerde 40 Saatlik Kurs Bitirme Belgesi,

 

7- İlana sadece Denizli ili Çivril ilçesinde ikamet edenler başvuruda bulunabilirler. (İlan yayımlandığı süre içerisinde ikametgahlarını değiştirenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.)

 

8- Tam teşekküllü devlet hastaneleri veya resmi üniversite hastanelerinin herhangi birinden tarama testi yaptırılması istenecektir. (Tarama testi alkol veya uyuşturucu madde bağımlılığını tespit etmek amacıyla yapılan testtir).

 

9- Tam teşekküllü devlet hastanelerinden veya resmi üniversite hastanelerinden alacakları sağlık kurulu raporunda “Az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışır” ibaresi bulunacaktır. Ayrıca, Görme Dereceleri (sağ-sol göz ayrı ayrı belirtilmiş), Renk Muayenesi (ishihara testi yapılmış), İşitme Muayenesi (Odyometrik incelemede 500, 1000, 2000 frekanslarının saf ses ortalaması 0-40 dB olmalıdır.) belirtilmiş olacak ve görme/işitme değerlendirme sonuçları sağlık kurulu raporuna eklenmiş olacaktır.

 

10- Sözlü sınavını kazanan asıl adayların almış oldukları sağlık kurulu raporunda “Az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışır” ibaresi ile görme/işitme muayeneleri hakkında istenilen değerlendirme sonuçları bulunmayanlar işe başlatılmayacaktır.

 

Kurumuna gerekli şartları taşımadığı için başvurusunun kabul edilmediği bildirilecektir. 07.02.2019

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: BELEDİYE, SÜREKLİ, İŞÇİ, ALIMI, YAPACAK!..,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html