301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 19:25 Bu haber 3180 kez okundu
 
BEN SİZİN EVLADINIZIM
CHP Denizli Milletvekili adayı Ünal Karaosmanoğlu gittiği her yerde aday değil de Milletvekili gibi karşılanıyor.
Siyaset Haberi
BEN SİZİN EVLADINIZIM

CHP Denizli Milletvekili Adayı Ünal Karaosmanoğlu seçim çalışmalarına Çivril Gümüşsu mahallesinde devam etti. Gümüşsu Kiraz alım merkezinde çiftçiler ile bir araya gelen Ünal Karaosmanoğlu üreticilerin sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini anlattı.

 

Memleketi Çivril’de 2 günlük çalışma programı yapan CHP adayı Ünal Karaosmanoğlu mahalle mahalle gezerek hemşerileriyle buluştu. Karaosmanoğlu gittiği her mahallede milletvekili gibi karşılandı.

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili adayı Ünal Karaosmanoğlu Çivril programında, 25'e yakın mahalleyi ziyaret ederek, 24 Haziranda yapılacak olan seçimler için destek istedi. Gittiği köylerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Karaosmanoğlu, vatandaşların sorunlarını dinledi.

 

Gümüşsu mahallesinde kiraz üreticileri kiraz alım fiyatları hakkındaki problemlerinden bahsederek, “ bir yıl bakıp topladığımız ürünümüzü hak ettiği fiyata satamıyoruz. Mahallemizin en büyük geçim kaynağı Kiraz. Emeğimizin karşılığını almak istiyoruz” diyerek dert yandılar.

 

Üreticileri dikkatle dinleyen CHP adayı Ünal Karaosmanoğlu  “işte size fırsat, yıllardır bu bölgeden partiler aday göstermiyordu. Ben sizin evladınızım. İçinizden biriyim. Bu anlattığınız sorunların hepsini biliyor, yaşıyorum. Seçilmem halinde bütün bu sıkıntıların çözümü için gücüm yettiğince çalışacağım. Bu anlattığınız sıkıntılar çözülmeyecek problemler değil. Yeter ki siyasiler samimi bir biçimde meseleyi ele alsınlar. Bu fırsatı iyi değerlendirin” dedi.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: BEN, SİZİN, EVLADINIZIM, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html