301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Eylül 2019 - Cuma 10:11 Bu haber 1552 kez okundu
 
BİRLİK VE BÜTÜNLÜK İÇİN ADAY OLDUM
CHP’de yaklaşan kurultay öncesi İlçe başkanlığına adaylığını ilk açıklayan isim Emekli paşa Ünal Karaosmanoğlu oldu.
Siyaset Haberi
BİRLİK VE BÜTÜNLÜK İÇİN ADAY OLDUM

Mahalle temsilcileri ve parti üyeleri ile yapılan genişletilmiş son toplantıda adaylığını açıklayan Karaosmanoğlu “Parti tabanın birlik ve bütünlüğü için ”adaylığımı açıklıyorum dedi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Çivril İlçe teşkilatında yaklaşan kurultay öncesi adaylar belirlenmeye başladı. Yerel seçimlerden sonra yaptığı toplantı ve ziyaretler ile yeni bir oluşum başlatan Emekli Tuğgeneral Ünal Karaosmanoğlu parti üyeleri ile yapılan son toplantıda ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Toplantı sonrası çalışmaları ve oluşumu ile ilgili açıklama yapan Ünal Karaosmanoğlu “Çivril ilçe örgütümüzde parti tabanımızın birlik ve bütünlüğünü sağlamak adına çıktığımız yoldaki çalışmalar son haftalarda sonuçlanma aşamasına geldi. Bu bağlamda yaptığımız toplantıların sonucu olan bugün daha geniş katılımcı olan her kesimden her mahalleden mümkün olduğunca katılımın sağlandığı bir toplantıyla birlik ve bütünlüğü sağlayacak Çivril ilçe örgütünü daha yeni hedeflere ulaştıracak daha yeni kazanımlar sağlayacak bir yol haritası üzerinde yol almak için benim ismim üzerinde İlçe başkanlığı adaylığında mutabık kalındığı için bugün adaylığımı açıklıyorum” dedi.

 

Ünal Karaosmanoğlu açıklamasında genel merkez ve il yönetiminin kararına göre açıklamayı yeniden yapmak durumunda kalabileceğini belirterek “adaylığımı açıklıyorum ancak İl yönetimimizin ve CHP Genel merkezinin usul ve esasları ile prosedürlerine göre bu açıklamayı tekrar yapmak durumunda kalabilirim. Bu vesile ile katılımcılara teşekkür ederiyorum yolumuz açık yarınlarımız aydınlık olsun” dedi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: BİRLİK, VE, BÜTÜNLÜK, İÇİN, ADAY, OLDUM,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html