301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Ekim 2019 - Pazartesi 19:23 Bu haber 1940 kez okundu
 
BİZ BİRLİKTE AYAKTAYIZ
İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle açıklama yayınladı.
Gündem Haberi
BİZ BİRLİKTE AYAKTAYIZ

Öztürk açıklamasında “‘Kimsesizlerin kimsesi’ için en uygun idare şekliyle 96 yıldır yönetilen Türkiye’mizin, Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun” dedi.

 

Cumhuriyet Bayramının 96. Yılı dolayısıyla bir açıklama yayınlayan İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk Cumhuriyet’in kattığı ve kazandırıdığı değerlerle daha güçlü olduğumuzun altını çizerek “Kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, yaşlısıyla özgür bir ruha, vatan aşkıyla yanan yüreklere sahip, kuruluşundan kurtuluşuna ve günümüze inanç ve sadakatle erişen bu Aziz Millet, daha nice bayramlara birlikte ulaşacaktır.

Ezelden ebede ülkesine bağlı kalmaya ant içmiş, can vermiş, bedel ödemiş Milletimizin, huzur, refah, aydınlık günlere ihtiyacı, her gün daha da artmaktadır.  Her türlü zorluğa rağmen, yalnız ve güzel yurdumun bütün vatandaşları Cumhuriyetin kattığı ve kazandırdığı değerlerle dünyaya “biz birlikte ayaktayız” mesajını vermeye devam edecektir.

Çıktıkları kurtuluş yolunu zaferle taçlandıran başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile bu ülkenin huzur ve güvenliği, birlik ve bütünlüğü için vatan toprağının kucağına düşmüş bütün şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran, minnetle anıyorum.

96 yıldır söylediğimiz gibi Yaşasın Cumhuriyet, Yaşasın Türk Milleti…” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: BİZ, BİRLİKTE, AYAKTAYIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html