301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Temmuz 2019 - Perşembe 18:43 Bu haber 2111 kez okundu
 
BÜYÜKŞEHİR BOŞALTTI İHALE 7 AĞUSTOSTA
Cumhuriyet Parkında bulunan kafeterya Çivril Belediyesi tarafından ihale usulü kiraya verilecek.
Yaşam Haberi
BÜYÜKŞEHİR BOŞALTTI İHALE 7 AĞUSTOSTA

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden yapılan Cumhuriyet Parkı kafeteryası ile 23 Nisan Parkında bulunan kafeteryanın ihale usulü kiraya verileceği belirtildi.

 

Büyükşehir yasasından sonra 2015 yılında Denizli Büyükşehir Belediyesine devredilen ve 4 yıldır kullanılmayan eski Öğretmen evi ve Cumhuriyet Parkı Çivril Belediyesine devrolmasının ardından ihale usulü kiraya verilecek. 2015 yılında başlayan peyzaj ve yenileme çalışmalarının ardından yeniden Çivril Belediyesine devredilen parklar Çivril Belediyesi tarafından kiraya verilecek. Edinilen bilgiye göre 1 Ağustos 2019 tarihinde Denizli Büyükşehir Belediyesinden Çivril Belediyesine devrolacak park ve kafeteryaların içindeki eşyalar boşaltılmaya başlandı.

 

23 Nisan Parkı ve Cumhuriyet Parkı ile kafeteryaların 5 Ağustos Pazartesi gün yapılacak Meclis toplantısından sonra 7 Ağustos Çarşamba gün yapılacak encümen toplantısında ihaleye çıkacağı belirtilirken 23 Nisan Parkı ve kafeteryasının yıllık 100 Bin lira, Cumhuriyet Parkı ve kafeteryasının ise yıllık 150 Bin lira bedelle üç yıllığına kiraya verilmesi planlanıyor.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: BÜYÜKŞEHİR, BOŞALTTI, İHALE, 7, AĞUSTOSTA,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html