301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 10:41 Bu haber 2038 kez okundu
 
BÜYÜKŞEHİRLE ÇİVRİL'DE KİMSE SAHİPSİZ KALMAYACAK
“Denizli'de kimse sahipsiz kalmayacak” sloganıyla faaliyete geçen Denizli Büyükşehir Belediyesi Evde Bakım ve Sağlık Merkezi, Çivril'de bugüne kadar 1.000'den fazla çağrıya ulaşarak vatandaşlara ücretsiz bakım ve sağlık hizmeti verdi.
Sağlık Haberi
BÜYÜKŞEHİRLE ÇİVRİL'DE KİMSE SAHİPSİZ KALMAYACAK

Merkez; Çivril'de günlük yaşam faaliyetlerini tek başına sürdüremeyen, evde bakım ve sağlık hizmetine ihtiyaç duyan; yaşlı, engelli ve yatalak vatandaşların bakım ve sağlık hizmetleri ile hasta nakillerini sağlıyor.

 

1.000'den fazla Evde Bakım ve Sağlık Hizmeti

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Evde Bakım ve Sağlık Merkezi, kent genelinde 3 doktor, 39 sağlık personeli, 10 ambulans, 78 araç ve 224 personeliyle hizmet veriyor. 0 (258) 377 20 12 numaralı telefon ile başvuru yapılan merkezde ayrıca hasta vatandaşların acil durumları dışındaki sağlık problemleri için Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin sağlık ekipleri tarafından koruyucu ve iyileştirici tedavi hizmetleri de ücretsiz olarak veriliyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi Evde Bakım ve Sağlık Merkezi, Çivril'de bugüne kadar 1.000'den fazla çağrıya ulaşarak, vatandaşlara ücretsiz hizmet verdi.

 

Başkan Zolan: ‘‘Çivril için Ne Yapsak Az’’

 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Evde Bakım ve Sağlık Merkezi'nin sadece kent merkezinde değil, 19 ilçe ve 622 mahallede canla başla hizmet verdiğini söyledi. Başkan Osman Zolan, "Ekiplerimiz Denizlimizin tamamında yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımıza umut olmaya devam ediyor. Biz ‘Denizlimizde kimse sahipsiz kalmayacak’ dedik. Şükürler olsun bu sözümüzü Çivril'de yerine getirebilmenin mutluluğu ve gururu içerisindeyiz. Denizlimiz emin ellerde. Yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımız için her daim hazırız. ‘Çivril'de kimse ben sahipsiz kaldım’ demesin. Nerede muhtaç insanımız varsa bizlere bildirin. Biz büyük bir aileyiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşmaya, dualarını almak için Çalışmaya devam ediyoruz. Çivril için ne yapsak az" diye konuştu.

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: BÜYÜKŞEHİRLE, ÇİVRİL'DE, KİMSE, SAHİPSİZ, KALMAYACAK, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html