Haber Detayı
05 Eylül 2019 - Perşembe 16:25 Bu haber 1638 kez okundu
 
ÇAL BELEDİYE BAŞKANI YILIN ŞEHİR YÖNETİCİSİ” ADAYI GÖSTERİLDİ, FRANSA’YA DAVET EDİLDİ.
Denizli’nin 19 bin nüfuslu şirin ilçesi Çal’ın MHP’li Belediye Başkanı Fethi Akcan, İngiltere’deki Global Liderler Kulübü (Oxford Global Club of Leaders) analitik merkezinin “Şehir Yönetiminde Mükemmellik” ve “Yılın Şehir Yöneticisi” dallarında ödüle aday gösterildi.
Gündem Haberi
ÇAL BELEDİYE BAŞKANI YILIN ŞEHİR YÖNETİCİSİ” ADAYI GÖSTERİLDİ, FRANSA’YA DAVET EDİLDİ.

Fethi Akcan, 4 Ekim’de Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenecek törene davet edildi. Oxford Global Club of Leaders Sekreteri Alexandra Ferguson, Başkan Akcan’a gönderdiği davet yazısında şu bilgileri paylaştı;

 

“Bölgenizin başta turizm olmak üzere dinamik ilerlemesi, yatırım ve turizm potansiyelinin artması ve çekici imajı nedeniyle Global Club of Leaders analitik merkezi tarafından aday olarak seçilmiştir. Belediyenizin etkili şehir yönetimini, şehir altyapısının iyileştirilmesini ve çekiciliğini teşvik etmek, potansiyel yatırımcıların ve uluslararası iş çevrelerinin dikkatini çekmek için Global Liderler Kulübü belediyenizi ve sizi ‘Şehir Yönetiminde Mükemmellik’ ve ‘Yılın Şehir Yöneticisi’ dallarında aday göstermiştir. Global Liderler Kulübü, belediyenizi ve sizi kişisel olarak şehirdeki prestijli uluslararası ödüller için aday göstermiştir”

 

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, ilçede başta tarım ve turizm olmak üzere başlattıkları çalışmaların Avrupa’daki sivil toplum tarafından oda yakından takip edilmesinin gurur verici olduğunu söyleyerek, “Geçtiğimiz ay Çinli bir yatırımcı heyet Çal’a geldi. Bölgemizin yatırım açısından cazip hale gelmesi için çalışıyoruz. Çal’ın isminin Avrupa arenasında da konuşuluyor olması, bir yerlere aday gösterilmesi bizlere, Çal halkına gurur veriyor” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÇAL, BELEDİYE, BAŞKANI, YILIN, ŞEHİR, YÖNETİCİSİ”, ADAYI, GÖSTERİLDİ,, FRANSA’YA, DAVET, EDİLDİ.,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html