Haber Detayı
03 Nisan 2020 - Cuma 13:01 Bu haber 2957 kez okundu
 
ÇAL’DA BAŞLADI ÇİVRİL’DEN DESTEK GİTTİ
Çallı esnaf, sahada çalışan tüm kamu görevlilerine kumanya dağıttı. Çallı esnafın çalışmasına Çivril’den destek yağdı.
Gündem Haberi
ÇAL’DA BAŞLADI ÇİVRİL’DEN DESTEK GİTTİ

Çal’da köfte ve yemek salonu işleten esnaf ve spor adamı İlhan Üşür, korona virüsü önlemleri için 24 saat görev başında olan polis, jandarma, sağlık çalışanları ve belediye çalışanlarına kumanya dağıtımına başladı. İlhan Üşür’ün başlattığı kampanya Çivril’de yankı buldu. Çivrilli iş insanı Çal’da bugün dağıtılan tüm kumanya ve ikramların masraflarını üstelendi.

 

Çal’da faaliyet gösteren Atçalı Köfte ve Yemek Salonu’nun sahibi ve Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi İlhan Üşür, korona virüsü önlemleri kapsamında günün 24 saati görev başında olan kamu görevlilerine kumanya dağıtmaya başladı. İlk olarak İlçe Emniyet Amirliği personeline kumanya dağıtan Üşür, “İlçe Jandarma Komutanlığı, sağlık çalışanları ve Çal Belediyesi’nin sürekli sahada olan çalışanlarına da kumanya dağıtacağız. Ülkemiz ve dünya zor bir süreçten geçiyor. Bu zorlu mücadelede az da olsa çorbada tuzumuz olsun istedik” diye konuştu.

 

BAŞKAN FETHİ AKCAN KUTLADI

 

İlhan Üşür’ün iş yerine giderek esnafı kutlayan Belediye Başkanı Fethi Akcan ise, “Duyarlı davranışından ötürü İlhan kardeşimizi kutluyorum. Birlik ve beraberliğe, anlayışa, yardımlaşmaya şiddetle ihtiyacımız olan bu günlerde, esnafımızın sahada çalışan kamu görevlilerine kumanya dağıtması takdire şayandır. Bu millet ve devletimiz zorlu süreci elbette atlatacaktır. Biz de belediye olarak her türlü önlemlerimizi aldık, çalışıyoruz” diye konuştu.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÇAL’DA, BAŞLADI, ÇİVRİL’DEN, DESTEK, GİTTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html