Haber Detayı
15 Kasım 2019 - Cuma 21:42 Bu haber 3043 kez okundu
 
ÇAMLIK TESİSLERİ YENİDEN BELEDİYENİN OLDU
Kullanılmaz hale getirilen tesisler yapılan çalışmalardan sonra yeniden hizmet vermeye başlıyor.
Gündem Haberi
ÇAMLIK TESİSLERİ YENİDEN BELEDİYENİN OLDU

Çivril Belediyesi tarafından geçen dönem şahsa kiralanan Çamlık Sosyal tesisleri yeniden Belediye bünyesinde hizmet vermeye başlıyor.

 

Belediye yönetimi tarafından geçen dönem yıllık 10.100 liraya kiraya verilen Çamlık Sosyal tesisleri sözleşmenin fesh edilmesinden sonra yeniden Belediye bünyesinde faaliyet göstermeye başlayacak. Çivril Kent Hizmetleri Limited şirketi tarafından işletilecek tesislerde yöresel yemekler ve kafe hizmetleri verilecek.

 

Tesislerin yeniden Belediye bünyesinde hizmet vermesi nedeniyle Belediye başkanı Niyazi Vural Belediye meclis üyeleri ile tesislerde bir toplantı yaptı.Başkanı Niyazi Vural tesisin açılışı dolayısıyla düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada“şahsa kiralanan bu yer yapılan görüşmelerden ve çalışmalardan sonra yeniden Kent Hizmetleri Şirketi bünyesinde hizmete başlayacağız. İlk konuklar olarak sizlerle birlikte olmak istedik” dedi.

 

ORTAK SEVDAMIZ ÇİVRİL

 

Konuşmasında Çivril yararına tüm meclis üyelerinin ortak kaygı taşıdığını ve bu düşünce ile bir çok çalışmaya destek verdiğine dikkat çekerek “biz bir aileyiz. Çivril Belediye meclis üyeleri olarak hangi siyasi parti mensubu olursak olalım ortak sevdamız Çivril. Bu noktada hiç kimsenin farklı düşünmediğini biliyoruz. Bu kapsamda Çivril yararına olan bütün projelerin bütün çalışmaların arkasında durdunuz, imzanızı attınız bundan sonra da atacağınızı biliyoruz.”

 

ARTIK TURİZMDEN DE PAYIMIZI ALMAMIZ GEREKİYOR

 

Çivril’in tarım ve hayvancılık şehri olduğunu belirten Başkan Niyazi Vural “Çivril yaşantının 5000 yıldır kesintisiz devam ettiği bir şehir olarak turizmden gerektiği kadar pay alması gerekiyor. Dönem turizm dönemi bizde Çivril olarak turizmden payımız düşeni nasıl alırız derdine düştük ve göreve geldiğimizden bu güne kadar da bu konu hakkında kafa yoruyoruz. Bu anlamda ileride projelerimizi yavaş yavaş faaliyete geçirerek Çivril’i turizmde merkez haline getireceğiz bunu da sizlerle birlikte yapacağız” dedi.

 

Başkan Niyazi Vural’ın konuşmasının ardından Belediye Meclis üyeleri proje ve çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulundular.

 

Çamlık Sosyal Tesislerinde yapılan toplantıya Belediye daire amirleri ve Belediye meclis üyeleri katıldı.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÇAMLIK, TESİSLERİ, YENİDEN, BELEDİYENİN, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html