301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Kasım 2018 - Çarşamba 20:29 Bu haber 2849 kez okundu
 
CHP’NİN ADAYI ÖMER KÖSEOĞLU
CHP’nin 2019 yerel seçimlerinde Çivril belediye başkan adayı Eczacı Ömer Köseoğlu oldu.
Siyaset Haberi
CHP’NİN ADAYI ÖMER KÖSEOĞLU

Ömer Köseoğlu parti binasında düzenlediği basın toplantısı ile, Cumhuriyet Halk Partisi'nden belediye başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

 

Ömer Köseoğlu, parti binasında düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamada, liyakate dayalı bir belediyecilik yola çıktığını belirterek “Herkese çok teşekkür ederim. Partimin bana verdiği görevi sonuna kadar başarı ile götürmek için hep birlikte çalışıp Çivril Belediyesini kazanacağız. Adaylığımızı siyasi partinin bir mensubu olarak yapsak da Çivril’in belediye başkanı olmak gereken her türlü hassasiyet ve çalışmayı gösterip, enerjimizle birikimimizle içtenlik ve disiplinimizle seçimlerde başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi. Köseoğlu açıklamasının devamında  

 

“Bugün, genel merkezin açıklamasıyla Çivril CHP si belediye başkan adaylığım kesinleşti. Partili, partisiz tüm arkadaşlarıma şahsıma gösterdikleri teveccüh için teşekkürler. Dürüst, çalışkan, liyakate dayalı, güler yüzlü, disiplin içinde çalışan, tutumlu, gayretli, azimli bir belediyecilik anlayışı için, Çivril’e hizmet için çalışacağız” dedi.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: CHP’NİN, ADAYI, ÖMER, KÖSEOĞLU,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html