301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Ocak 2019 - Cumartesi 20:25 Bu haber 2251 kez okundu
 
ÇİVRİL’DE ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPARAK SEÇİMİ KAZANACAĞIZ
İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek mahalli idareler seçimleri öncesi İYİ Parti ve CHP il başkanlığında gerçekleştirilen toplantılara katıldı.
Siyaset Haberi
ÇİVRİL’DE ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPARAK SEÇİMİ KAZANACAĞIZ

Bahtiyar “ Millet ittifakı, İYİ Parti ve CHP yönetimleri arasında değil, milletin gönlünde kurulmuş bir ittifaktır. İnşallah bu ittifak, 31 Mart akşamı çalışma azmimiz ve başarıya olan inancımızla zaferle taçlanacaktır” dedi.

 

Millet ittifakı’nın Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak çalışmalarını sürdüren Ümit Bahtiyar, İYİ Parti İl Binası’nda Çivril Belediye Başkan Adayı Ömer Köseoğlu, İYİ Parti Çivril İlçe Başkanı Celal Tort, CHP Çivril İlçe Başkanı Uğur Bayram ilçe yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı. Her iki partinin temsilcilerine yarattıkları birlik ortamı ve ortaya koydukları azim nedeni ile teşekkür eden Bahtiyar “Atalarımızın mirası, çocuklarımızın emaneti olan bu vatana sahip çıkmak adına kurulan bu ittifak ile başarıya ulaşacağımıza şüphem yok. Sağlanan bu ittifakla, gerek Çivril gerekse Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak ortak projeler üreteceğiz. Çalışmalarımız ile ilgili görüşmeler yaparak, ortak akılla hareket edeceğiz” dedi.

 

Ülke Freni Boşalmış Kamyon Gibi

 

Daha sonra söz alan Ömer Köseoğlu ise, “CHP ve İYİ Parti olarak el ele verdik. Ülkemiz freni boşalmış kamyon gibi bir uçuruma sürüklenmek isteniyor. Millet olarak millet ittifakı olarak bunun karşısında güçlerimizi birleştirdik ve Çivril’de üzerimize düşeni yaparak seçimi kazanacağız” dedi.

 

CHP ve İYİ Parti ilçe başkanları da, ittifakın başarıya ulaşacağına olan inançlarına değinirken, Bahtiyar ve beraberindeki heyet toplantının ardından CHP İl Başkanlığı’na geçti.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÇİVRİL’DE, ÜZERİMİZE, DÜŞENİ, YAPARAK, SEÇİMİ, KAZANACAĞIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html