301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Haziran 2018 - Pazar 12:24 Bu haber 5138 kez okundu
 
ÇİVRİL'E LAYIK GÖRÜLEN HİZMET BU MU?
Spor Toto tarafından yapılan Çivril İlçe stadının çimlerinin kalitesiz olduğunu iddia eden CHP Grup Başkan vekili ve Belediye meclis üyesi Tunay Yazıcı “Çivril’e layık görülen Hizmet bu mu” dedi.
Gündem Haberi
ÇİVRİL'E LAYIK GÖRÜLEN HİZMET BU MU?

Eski stadın olduğu yere yapılan ve yapımı büyük ölçüde tamamlanan Çivril İlçe stadyumunun çim serme işlemi başladı. Sahaya döşenen çimlerin standartların altında olduğunu ve daha düşük kaliteli çimlerin döşendiğini iddia eden CHP Belediye meclis üyesi Tunay Yazıcı sosyal paylaşım sitesindeki sayfasından duruma tepki gösterdi. Stat yapımı ve çim döşeme işinin özel bir firma tarafından yapıldığını ancak denetimin Çivril Belediyesi tarafından yapıldığını dikkat çeken Yazıcı “Milyonlarca lira harcanarak yapılan, yapılırken her fırsatta hava atılan, ama malzeme kalitesi hiçbir şekilde Kontrol Edilmeyen Yatırımlar, Çivril için sıradan olmaya başladı. Çarşı içine yapılan asfalt ve göstermelik Kaldırımlardan sonra İlçe Stadımız da sadece yapılmış olmak için yapılıyor. KONTROL yok Denetim Yok Belki de var. Ama yapana ayıp olmasın diye ses çıkartılmıyor!!! Çivril İlçe stadımızın Zemin Çimleri Maalesef Foto da gördüğünüz gibi” dedi.

 

Göz Var, Akıl Var, Vicdan Var

 

Yazıcı yaptığı paylaşımda “İlk döşenen çimler standartlara uygun, muhtemelen ilk döşenenler göstermeliktir. Çivrilli Vatandaşım, hizmetin en iyisine layık kardeşim, işte bize layık görülen hizmet bu, Bizden kesilen vergi ve ödeneklerle yapılan her fırsatta lütuf gibi gözümüze sokulan hizmet bu. Çarşıda KALDIRIM nasıl baştan savma yapıldıysa şimdide gençlerimizin spor yapacağı Stat ÇİMİ baştan savma yapılıyor. Artık göstere göstere, dalga geçer gibi en kalitesiz malzeme ile iş yapıyorlar. Sonrada çıkıp hizmet getirdik diyorlar. Gerçekleri görünüz sorun Çivril’in hakkını hep beraber koruyalım. Hesabında soralım” ifadelerine yer verdi.

 

Yazıcı'nın paylaşımına bir çok Çivrilli yorum yaparak destek verdi.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÇİVRİL'E, LAYIK, GÖRÜLEN, HİZMET, BU, MU?,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html