Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 20:33 Bu haber 2198 kez okundu
 
ÇİVRİL TOKİ SAHİPLERİ EVLERİNE KAVUŞTU
Çivril Belediyesi ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) işbirliğinde yapılan 330 konutun anahtar teslimleri başladı. Anahtarlarını alan vatandaşlar, ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşadı.
Yaşam Haberi
ÇİVRİL TOKİ SAHİPLERİ EVLERİNE KAVUŞTU

Çivril Belediyesi ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) işbirliği ile Yukarı Mahalle Karabedirler yolu üzerinde 3+1 ve 2+1 daireler şeklinde yapılan 330 TOKİ konutun anahtar teslimleri, 10 Şubatta başladı. Anahtarlarını TOKİ konutları alanında teslim alan vatandaşlar, kendi evlerinin kapısını açmanın mutluluğunu yaşadı.

 

Konutların bulunduğu alandaki şantiye alanında düzenlenen anahtar teslim törenine katılan ve ev sahibi olan vatandaşların mutluluğuna ortak olan Çivril Belediye başkanı Niyazi Vural “ev sahibi olan tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun Güzel ve mutlu günlerde otursunlar” diyerek hak sahiplerini tebrik etti.

 

Yukarı Mahalle'de yer alan 330 konutun 109’u 2+1, 221’i ise 3+1 dairelerden oluşuyor. Yeni yaşam alanında 1 camii, 2 büfe ile alt yapı ve çevre düzenlemesi yer alıyor.  Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Denizli-Çivril 1. Etap Yukarı Mahalle Toplu Konut Projesi kapsamında inşa edilen 330 adet konutun teslim işlemleri 21 Şubat tarihine kadar devam edecek.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÇİVRİL, TOKİ, SAHİPLERİ, EVLERİNE, KAVUŞTU, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html