Haber Detayı
01 Mayıs 2020 - Cuma 09:16 Bu haber 1676 kez okundu
 
ÇİVRİLİMİZE ÇOK YAKIŞTI
Çivril’i ziyarete den Büyükşehir belediye başkanı Osman Zolan Çivril’de yapılan alt ve üst yapı çalışmalarını denetledi.
Gündem Haberi
ÇİVRİLİMİZE ÇOK YAKIŞTI

Denizli Büyükşehir Belediye başkanı Osman Zolan, Balçıkhisar mahallesinde yapımına başlanan sıcak asfalt çalışmalarını denetledi. Irgıllı, Özdemirci ve Çıtak mahallelerini de ziyarete den Zolan vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

 

Çivril ziyaretinin ilk bölümünde Balçıkhisar mahallesinde yapımı devam eden sıcak asfalt çalışmalarını denetleyen Başkan Osman Zolan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Burada gazetecilere bilgi veren Osman Zolan “Çivril’imize asfaltlarımızı döküyoruz. Çivril’imize yakıştı” dedi.

 

DEVAM EDİYORUZ DURMAK YOK

 

Çalışmalara ara vermeden devam edeceklerini belirten Osman Zolan “biz hiç durmadık, terimiz hiç kurumadı, milletimize vatandaşımıza hizmet etmek için koşturuyoruz çünkü biz milletimizi seviyoruz. Çivril’imizin altını üstüne getirdik birçok noktada alt yapı çalışmalarımız tamamlandı. Alt yapısı biten yerlerde üst yapı çalışmalarına başladık.  Çalışmaya devam” dedi

 

ÇITAK, IRGILLI VE ÖZDEMİRCİYİ TOZDAN ÇAMURDAN KURTARDIK

 

Çıtak, Irgıllı ve Özdemirci mahallelerinde 2020’nin ilk üç ayında alt yapı çalışmalarını tamamlayarak asfalt ve parke taş işini tamamladıklarını belirten Osman Zolan “ Özdemirci, ırgıllı ve Çıtak’ta alt yapı çalışmalarımızı tamamladıktan sonra üst yapıya başladık. Mahallelerimizde ciddi anlamda toz ve çamur sorunu vardı. Çıtak’ta komple alt yapıya girdik üst yapıda biraz geç kaldık yapamamıştık ama çok şükür oranın da üst yapısını tamamladık. Asfaltını döktük kilit parkesini döşedik, bugün de Balçıkhisar mahallemizdeyiz. Emircik mahallemizde alt ve üst yapı tamamlandı. Balçıkhisar mahallemizde de bu yolla birlikte çalışmalarımızı bitirmiş olacağız. Çok şükür milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz, eksiklerimizi tamamlıyoruz” dedi.

 

ÇİVRİL PARMAKLA GÖSTERİLEN BİR İLÇE OLACAK

 

Çivril için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini ifade eden Osman Zolan “vatandaşlarımızın taleplerini imkânlarımız ölçüsünde bir an önce gidermek için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Onlar bizden istedikten sonra biz elimizden geldiğince hizmetkâr oluruz. Biz Çivril’e geldiğimiz zaman Çivril parmakla gösterilen bir ilçe olacak demiştik bugün Çivril birçok konuda imrenilen, örnek gösterilen bir ilçe haline geldi.

Osman Zolan’a Çivril ziyaretinde Çivril Belediye başkanı Niyazi Vural ve AK parti ilçe başkanı ile AK Partili bazı Meclis üyeleri eşlik etti.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÇİVRİLİMİZE, ÇOK, YAKIŞTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html