301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Ekim 2019 - Cumartesi 08:06 Bu haber 2580 kez okundu
 
ÇİVRİLLİ ÇİFTÇİLERİ İLGİLENDİREN PROJE ONAYLANDI
Çivril İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ve GEKA, Ortak Proje Sözleşmesi İmzaladı.
Gündem Haberi
ÇİVRİLLİ ÇİFTÇİLERİ İLGİLENDİREN PROJE ONAYLANDI

Çivril İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Çiftlik Hayvanlarında Güncel Teşhis Ve Tedavi Yöntemleri” konulu eğitim, Güney Ege Kalkınma Ajansı 2019 yılı Teknik Destek programı kapsamında gerçekleştirilmesi uygun bulundu.

 

Çivril İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ahmet KOCAKAPLAN ile Güney Ege Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Özgür AKDOĞAN’ın katılımıyla gerçekleşen törenle sözleşmeler imzalandı.

 

Çivril İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ahmet KOCAKAPLAN yaptığı konuşmada: Güney Ege Kalkınma Ajansı tarafından onaylanan projemiz ile İlçe Müdürlüğümüzde görevli Veteriner Hekimlerin bilgi ve hizmet kapasitesini arttırılmasını hedefliyoruz. Çiftlik Hayvanlarında Güncel Teşhis Ve Tedavi Yöntemleri konulu eğitimin kırsal alanda üretim yapan hayvancılık işletmelerinin ekonomilerine olumlu katkıları olacaktır. Böylece sürdürülebilir tarım güvence altına alınarak bölgesel hayvancılığın gelişmesine katkı sağlayacaktır.

 

Güney Ege Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Özgür AKDOĞAN ise sözleşmenin İlimiz hayvancılığına hayırlı olmasını dileyerek, Güney Ege Kalkınma Ajansı olarak bölge tarımına her türlü desteği sağlayacaklarını belirtti.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÇİVRİLLİ, ÇİFTÇİLERİ, İLGİLENDİREN, PROJE, ONAYLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html