301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Nisan 2014 - Pazartesi 19:56 Bu haber 4255 kez okundu
 
Çocuklarımız Türkiye’nin güven kaynağıdır
Çivril Belediye Başkanı Dr.Gürcan Güven 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili bir kutlama mesajı yayınladı.
Eğitim Haberi
Çocuklarımız Türkiye’nin güven kaynağıdır

Başkan Güven, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gibi iki farklı kavramın bir arada kutlandığı dünyada tek ülkenin Türkiye olduğunu vurguladığı mesajında, çocuklarımızın yarınlarımızın teminatı olduğunu belirterek “Çocuklarımız Türkiye’nin güven kaynağıdır. Onları çok seviyoruz ve onlara çok güveniyoruz” dedi.


Çivril Belediye Başkanı Dr.Gürcan Güven, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 94’üncü yıldönümü dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında şu görüşlere yer verdi: “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dünyada hiçbir ülkede benzeri bulunmayan bir milli bayramdır. İki önemli ve farklı unsuru bir araya getiren bu milli bayram, bir taraftan Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin atıldığı, egemenliğin ilan edildiği en anlamlı gün olmakla birlikte diğer taraftan da yarının büyükleri, geleceğimizin garantisi olan çocuklar için büyük bir şenliktir. Bütün dünya çocukları arasında sevgi ve dostluk bağlarının geliştirilmesi ve insanların barış içinde yaşayacakları bir dünyaya katkıda bulunmak için her yıl düzenlediğimiz kutlamalar özellikle son yıllarda büyük bir anlam ifade ediyor. 23 Nisan’ın 94’üncü yıldönümünün kutlandığı bu hafta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamakla kalmamalı, sevgi ve barışın her zaman daim olması için çaba harcamalıyız.”

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: Çivril, Belediye, Başkanı, DrGürcan, Güven, 23, Nisan, Ulusal, Egemenlik, Çocuk,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html