Haber Detayı
17 Nisan 2020 - Cuma 10:07 Bu haber 1460 kez okundu
 
DAHA TEMİZ BİR ÇİVRİL İÇİN
Çivril Belediyesine Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen iki kamyon hizmete girdi. Destek programı kapsamında gönderilen 485 çöp konteyneri de mahallelere dağıtıldı.
Gündem Haberi
DAHA TEMİZ BİR ÇİVRİL İÇİN

Çivril ilçe merkezi ve mahallelerde temizlik işlerinin daha kapsamlı ve hızlı yapılabilmesi için Çevre ve Şehircilik bakanlığı tarafından Çivril Belediyesine hibe edilen iki adet çöp kamyonu faaliyete başladı. Bakanlık tarafından gönderilen 485 adet konteynerde mahalle muhtarlarının talepleri doğrultusunda dağıtıldı.

 

Konu ile ilgili olarak Çivril Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Belediyemize 2 adet çöp kamyonu ile 485 adet çöp konteyneri hibe edildi. Hibe edilen çöp konteynerlerinin 77 mahallemize dağıtımı yapıldı. İlçemizin temizlik hizmetlerinde kullanılmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 2 adet çöp kamyonu ile 485 adet çöp konteyneri hibe edildi. Daha Temiz bir ÇİVRİL sloganıyla çıktığımız bu yolda araç filomuza güç katmaktan mutluluk duyuyoruz” denildi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: DAHA, TEMİZ, BİR, ÇİVRİL, İÇİN,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html