301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Mayıs 2018 - Pazartesi 18:51 Bu haber 2214 kez okundu
 
DENETİM KOMİSYONU RAPORU OKUNMAYINCA KRİZ ÇIKTI
Çivril Belediyesi Mayıs ayı birinci oturumu yapıldı. Özkan Avcı başkanlığında toplanan mecliste CHP Grubu, Denetim Komisyon Raporunun iki aydır okunmamasına tepki gösterdi.
Siyaset Haberi
DENETİM KOMİSYONU RAPORU OKUNMAYINCA KRİZ ÇIKTI

Mart ayı sonunda tamamlanmasına rağmen iki aydır Denetim Komisyonu Raporunun okunmamasına tepki gösteren CHP’li Belediye Meclis üyesi Nuran Şafak “Kanunen Nisan Ayı Meclis toplantısında okunması gereken Denetim Komisyonunu iki ay geçmesine rağmen hala okumuyorsunuz bu kanunen yasak” dedi.

 

Denetim Komisyon Raporunun Nisan Ayı meclisinde okunması gerektiğini ancak geçiştirildiğini belirten Nuran Şafak “Kanunen Denetim komisyon raporunun okunması gerekiyordu. Geçen ayki toplantıda okunmadı. Bu ayki meclis toplantısında gündeme bile alınmadı. Komisyon raporunu okumamak suçtur. Ama iki aydır Rapor okunmuyor. Saklanan geçiştirilen bir şeyler mi var” dedi.

 

CHP’li Meclis üyesi Nuran Şafak’ın uyarısından sonra bir süre sessizliğini koruyan Meclis Başkanı Özkan Avcı Ek gündem maddesi ile Denetim Komisyon Raporunun gündeme alınabileceğini belirterek “Ek gündem ile meclise getirelim okuyalım” dedi.

 

Konuşmaların ardından 2017 yılı Mali Denetim Komisyon Raporu ek gündem maddesi ile gündeme alındı. Denetim Komisyon raporunun Perşembe gün yapılacak Mayıs Ayı Meclis toplantısı ikinci oturumunda okunması bekleniyor.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: DENETİM, KOMİSYONU, RAPORU, OKUNMAYINCA, KRİZ, ÇIKTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html