Haber Detayı
04 Mart 2019 - Pazartesi 21:04 Bu haber 2742 kez okundu
 
DENİZLİ'YE OTO SPORLARI YARIŞ VE DRAG PİSTİ GELİYOR
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, gençlerin güvenli şekilde drift, drag ve pist yarışları yapabilecekleri tesisin müjdesini verdi. Merkez Spor Salonunu da baştan aşağı yenileyeceklerini belirten Başkan Osman Zolan, spora desteklerinin artarak süreceğini söyledi.
Spor Haberi
DENİZLİ'YE OTO SPORLARI YARIŞ VE DRAG PİSTİ GELİYOR

Denizlili gençlerin büyük özlem duyduğu motor sporları pisti Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile Denizli’ye geliyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan'ın Denizli için tanıtımını yaptığı 258 vizyon proje içinde özellikle motor sporu tutkunu gençlerin yüreğini ısıtacak bir proje vardı: Oto sporları yarış ve drag pisti…

 

GENÇLERİMİZ İSTİYOR

 

Denizli’deki spor yatırımları ile ilgili projelerini açıklarken "Oto sporları yarış ve drag pisti" müjdesini de veren Başkan Osman Zolan, “Sporla ilgili tesisleri, ihtiyacı olan her yere ulaştırmaya devam edeceğiz” dedi. Oto sporları yarış ve drag pisti ile ilgili detaylar da veren ve gençlerden bu konuda yoğun bir talep aldıklarını belirten Başkan Osman Zolan, “Toplumun her kesimi ile görüşürken, gençlerimizin de istekleri oluyor. Bunlardan biri özellikle gençlerimizin talep ettiği oto sporları yarış ve drag pisti. Gençlerimizin güvenli şekilde drift, drag ve pist yarışları yapabilecekleri tesisi yeni dönemde inşallah Denizlimize kazandıracağız" dedi.

 

 

MERKEZ SPOR SALONU BAŞTAN AŞAĞI YENİLENECEK

 

Şehir merkezinde kalan ve eskimiş yapısıyla ihtiyaca tam olarak cevap veremeyen Merkez Spor Salonunun baştan aşağı yenileneceğinin müjdesini de veren Başkan Zolan, “Atatürk Bulvarı üzerindeki Merkez Spor Salonumuz yenilenerek modern bir spor kompleksi şeklinde halkımızın hizmetine sunulacak. Geleceğin sporcuları bu tesislerimizde yetişecek inşallah” dedi.

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: DENİZLİ'YE, OTO, SPORLARI, YARIŞ, VE, DRAG, PİSTİ, GELİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html