301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 10:37 Bu haber 1269 kez okundu
 
DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
Ulusal ve Uluslararası Yarışmalarda Dereceye Giren Öğrencilere Vali Hasan Karahan’ın da katılımıyla gerçekleştirilen tören ile ödülleri verildi.
Eğitim Haberi
DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Valilik Konferans Salonunda düzenlenen törene; Vali Hasan Karahan, Denizli Milletvekili Şahin Tin, 11 'inci Komando Tugay ve Garnizon Komutanı Vekili Piyade Albay Bilal Öztürk, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Metin Düz, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, okul yöneticileri ve dereceye giren öğrenciler katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ödül töreninde konuşan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin;” Öncelikle böyle bir güzel ödül töreninde bulunmaktan dolayı mutlulluğumu dile getirmek istiyorum. Sizleri yetiştiren anne ve babalara çok teşekkür ediyorum ve tabiki sizleri yetiştiren değerli öğretmenlerimize, Milli Eğitim Müdürümüze de teşekkür ediyorum. Böyle başarılı sporcuların ulusal ve uluslararası platformlarda kazanmış oldukları ödüllerden dolayı mutluluk duyuyoruz. Tabi bu ülkemizin değerleri ve sevinç kaynaklarıdır.  Sizlerin önünü açmak biz siyasilerin asli görevidir. Sizlerin önünü açarak, okullarımızın gerekli fiziki şartalarını oluşturarak, çeşitli spor tesislerinin yapımını artırmak bizim görevimizdir. Bu anlamda  Bakanlarımız, Valiler, Kaymakamlar, Belediye Başkanları  hep birlikte büyük bir aile olarak sizler için çok iyi bir çalışma içerisindeyiz. Siz değerli gençlerimize iyi bir hizmet sunmak anlamında gayret ediyoruz, bundan sonra da etmeye devam edeceğiz. Denizlimizde her alanda, spor, kültürel ve sosyal alanlarda en iyi noktalarda her zaman birinciliği, şampiyonluğu alması noktasında her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

 

Güçlü ve müreffeh bir Türkiye idealini yaşatarak geleceğe taşıyacak, geleceğimizin teminatı, umudumuz ve en büyük zenginliğimizin gençler olduğunu belirten Vali Hasan Karahan; “Değerli gençlerimiz bizim için her zaman gurur kaynağımızdır. Geleceğe sizler sayesinde daha umutla bakıyoruz. Gençlerimize güveniyor ve onlar için elimizden geleni yapıyoruz. Bu konuda Denizli gerçekten örnek bir şehir. Yerel yönetimleri, kamu kuruluşları, hayırsever vatandaşları, siyasileri hepimiz el ele verdik sizler için çalışıyoruz. Biliyoruz ki geleceği ancak iyi yetişmiş kaliteli şahsiyet sahibi gençler kuracaktır. Gençlerine güvenen, onları en iyi şekilde yetiştiren milletler ilelebet mevcudiyetlerini sürdürebilirler. Başta ailelerimiz olmak üzere bizim bütün yatırımlarımız, siz evlatlarımızın en iyi şekilde yetişmesi içindir. Sizler de bunun hakkını verdiniz. Bizleri en iyi şekilde temsil ettiniz. İnşallah daha da başarılarınızın artarak devam edeceğine inanıyoruz. Bizim de bu hizmette bir parça tuzumuz var ise bu bizim için en büyük bahtiyarlıktır. Sizlerin yetişmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hepinizi canı gönülden tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum”dedi.

 

Konuşmaların ardından ulusal ve uluslararası yarışmalarda çeşitli branşlarda dereceye giren öğrenciler ödüllerini Valimiz Hasan Karahan ve diğer protokol üyelerinden aldılar. Ödül töreni toplu hatıra resminin çekilmesiyle sona erdi.

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: DERECEYE, GİREN, ÖĞRENCİLER, ÖDÜLLENDİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html