301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Ağustos 2019 - Salı 09:51 Bu haber 2344 kez okundu
 
EMNİYET MÜDÜRÜ ŞALVAR HEDİYE ETTİ.
Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir Çivril’e yaptığı ziyaret esnasında, Yörüklük ve Alanya kültürü üzerine sohbet ettiği ve Kemal Bayram’a Şalvar hediye etti.
Yaşam Haberi
EMNİYET MÜDÜRÜ ŞALVAR HEDİYE ETTİ.

Çivril ziyareti sırasında tanıştığı ve memleketi Alanya ile Yörük kültürü üzerine sohbet ettiği Kemal Bayram’ın talebeni unutmayan Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir memleketi Alanya’dan getirttiği Şalvar’ı Kemal Bayram’a hediye etti.

 

Makamında Kemal Bayram’ı ağırlayan Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ziyaretle ilgili olarak “gönül kazanmak, gönüllere girmek her şeyden öncelikli görülmüştür. Esasında Yörük Kültürünün özü, nüvesi budur. Bu minvalden hareketle;  Bizler bu Güzide Vatanın da bu Mümtaz Halkın da değerini çok iyi biliyoruz. Verdiğiniz muhterem ve müstesna desteğe layık olabilmek için insanüstü bir gayretle görevimizi ifa ediyoruz. Bizler görevlerimizin başındayken Halka hizmetin Hakka hizmet olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Mevkilerin ve Makamların geçici, esas olanın Gök kubbede hoş bir seda bırakmak olduğunu biliyoruz. Denizli Emniyet Müdürü olarak makamı bir kenara bırakıp herkesin Devletin memuru olduğu bilinciyle hareket ediyor bu doğrultuda çalışmaya gayret ediyoruz. Bizde bu can oldukça; “ bu dünyada Fazilet diye bir şey kalmamış da dedirtmeyiz, Dünyada ahde vefa kalmamış da dedirtmeyiz” dedi.

 

Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’in hediyesi için duygulandığını ifade eden Kemal Bayram’da “Sayın Müdürümüzün hediyesi karşısında duygulanmamak elde değil, sağ olsunlar bizlere değerli olduğumuzu bir kez daha htirdiler, kendisine hediyelerinden ve bize verdiği değerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek teşekkür etti.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: EMNİYET, MÜDÜRÜ, ŞALVAR, HEDİYE, ETTİ.,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html