Haber Detayı
08 Haziran 2020 - Pazartesi 22:43 Bu haber 2333 kez okundu
 
EMNİYET MÜDÜRÜ TALİMAT VERDİ
Cadde ve sokaklarda maskesiz gezenleri gören emniyet müdürü tüm ekiplere maske takılması ve sosyal mesafenin korunması konusunda dikkatli olunması talimatı verdi.
Gündem Haberi
EMNİYET MÜDÜRÜ TALİMAT VERDİ

Maske takmanın zorunlu olduğu Denizli’de bazı vatandaşların sokakta maskesiz gezdiğini gören İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, telsiz anonsu ile korona virüs vakalarının artmaması için bütün birimlere maske takılması hassasiyetinin uygulanması için talimat verdi. Bunun üzerine polis ekipleri insan kalabalığının yoğun olduğu bölgelerde talimatı yerine getirmek için harekete geçti.

 

Denizli’de korona virüs tedbirleri kapsamında geçtiğimiz haftalarda maske takma zorunluluğu getirildi. Denizli İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, kentin en işlek caddelerinden olan Gazi Mustafa Kemal Bulvarından geçtiği esnada bazı vatandaşların maske takmadığını fark etti. Yıldız, telsiz anonsu ile bütün ekipleri harekete geçirdi. Korona virüs vaka sayılarının daha fazla artmaması için maske takmanın ve sosyal mesafe kuralına uyulması hassasiyetle uygulanması talimatını verdi. Polis ekipleri cadde ve meydanlarda maskesiz gezen vatandaşları önce uyardı. Polis ekiplerinin uyarılarını dikkate almayan vatandaşlara ise ceza işlem uygulandı. Bazı vatandaşların polis ekiplerini görmesiyle maske takması ise dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: EMNİYET, MÜDÜRÜ, TALİMAT, VERDİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html