Haber Detayı
31 Temmuz 2019 - Çarşamba 21:45 Bu haber 1313 kez okundu
 
ESKİ BAKANDAN ÇAL’A “DOST” ZİYARETİ
Nihat Zeybekçi ve beraberindeki heyet Çal Belediye başkanı Fethi Akcan’ı makamında ziyaret etti.
Siyaset Haberi
ESKİ BAKANDAN ÇAL’A “DOST” ZİYARETİ

Ekonomi eski bakanlarından Nihat Zeybekci, Denizli’nin Çal ilçesini ziyaret ederek, “Dostum” dediği Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’ı makamında ziyaret etti, “31 Mart seçimini kazanan dostum Fethi Akcan’a yoğunluktan dolayı ancak kutlamaya gelebildim” dedi.

 

AK Partili Nihat Zeybekci’nin, Çal’a yaptığı ziyarette, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, İlçe Başkanı Yüksel Yılmaz, Belediye Meclis üyeleri de hazır bulundu. Eski bakanlardan ve Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin eski başkanlarından Zeybekci, “31 Mart seçimlerinde İzmir’den adaydım. Yoğun bir dönem geçirdik. Seçimlerden sonra da yoğunluk bir süre devam etti. Çal’a ancak gelebildim. Bu ziyaret dost ziyaretidir. Seçimlerdeki başarısından dolayı dostum Fethi Akcan’ı kutluyorum” dedi.

 

Belediye Başkanı Fethi Akcan ise, “Bakanımız Nihat Zeybekci’yi yeniden kabinede görmek her Denizlili gibi bizlere büyük gurur verir. Ziyaretlerinden dolayı Sayın bakanımıza çok teşekkür ediyorum. Çal için verdiği katkılar nedeniyle kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ESKİ, BAKANDAN, ÇAL’A, “DOST”, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html