Haber Detayı
31 Aralık 2016 - Cumartesi 12:48 Bu haber 2480 kez okundu
 
FATURA ÖDEMEK İÇİN SIRA BEKLEMEYİN
Banka üzerinden gerçekleştirilen ve sıra bekleyerek zaman kaybettiğiniz çoğu işlemi sıra beklemeden masrafsız bir şekilde yapabileceğiniz (GOH) Garanti Online Hizmetleri şubesi açıldı.
Yaşam Haberi
FATURA ÖDEMEK İÇİN SIRA BEKLEMEYİN

Garanti Online Hizmetler’in yetkilisi Yaşar Çorbacıoğlu çiçeği burnunda işletmenin verdiği hizmetleri kısaca şöyle açıkladı;

NEDEN GARANTİ ONLINE HİZMETLER (GOH) ?

Garanti Online hizmetler sadece kurum faturalarının ödendiği klasik bir ödeme merkezi değildir.

Banka üzerinden gerçekleştirilen ve sıra bekleyerek zaman kaybettiğiniz çoğu işlemi şubemizden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Şubemiz sabah 08:00’da hizmet vermeye başlamakta ve akşam saat 19:00’a kadar online olarak sizlere yardımcı olmaktadır. VIP CARD hizmeti ile adınıza kayıtlı faturalarınızın tamamının ödemesi 5 dk. da gerçekleştirilebilmektedir. Şubemiz kurum ve kuruluşların kapalı olduğu öğle mesai saatlerinde de hizmet vermektedir. Yapılan tüm işlemler online olarak yapıldığı için siz daha şubeden ayrılmadan borçlarınız kurum sistemlerinden anında düşmektedir.

HİZMETLERİMİZ :

Şubemizden tüm kurumların faturaları ödenmekte ve şubeden ayrılana kadar sistemden borcunuz düşmektedir.

Motorlu taşıtlar vergisi, SGK, Bağ-kur ve trafik cezaları online olarak ödenebilmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı para transfer işlemleri yapılabilmektedir.

Trafik sigortası, iş yeri sigortası ve KASKO için alternatifli ve uygun fiyat alıp hemen poliçenizi düzenletebilir, DASK poliçesi yaptırabilirsiniz.

GSM operatörlerine parça kontör ya da TL yükleme işlemi yapılabilmektedir.

Güvenlik sistemlerinin öncü kuruluşu PRONET Alarm ve Güvenlik sistemleri ile iş yerinize ya da istediğiniz bir yere gerekli kurulumlar için müracaatta bulunabilirsiniz.

İstediğiniz noktadan noktaya uygun fiyatlarla uçak bileti temin edebilirsiniz.

Özel günleriniz ya da iş yerinizdeki kampanyalarınız için müşterilerinize hem yazılı sms ya da sesli arama yaptırabilirsiniz.

Kontörlü telefon hizmetimiz ile yurtiçi ve yurtdışı aramaları çok uygun fiyatlar ile yapabilirsiniz.

Şubemizden faks ve fotokopi çektire-bilirsiniz.

DIGITURK, D SMART, SUPERONLINE ve TTNET internet ve tv abonelik başvuruları alınmakta ve kurulum hizmetleri verilmektedir.

DIGITURK, D SMART, SUPERONLINE ve TTNET faturalarını hızlıca ödeyebilir kapanış işlemleri için Denizli'ye gitme zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Tüm bankaların kredi kartı borcu ödemelerini yapabilirsiniz.

Ingenico yazarkasaların yetkili satıcısı ve 1 nci seviye yetkili servisi olan firmamızdan yazarkasa alabilir, ticari açılışı yaptırabilir ve aynı zamanda kapatma ve devir işlemlerini de yaptırabilirsiniz.

Yurtdışından gelen yakınlarınız ya da kendiniz için istediğiniz havaalanına araç gönderebilir ve uygun fiyatlarla kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Garanti Online Hizmetler Çivril Şubesi Çarşı Camii Karşısında Hizmetinizde.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: FATURA, ÖDEMEK, İÇİN, SIRA, BEKLEMEYİN,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html