Haber Detayı
28 Ağustos 2019 - Çarşamba 17:10 Bu haber 1624 kez okundu
 
HERKESİN ÇİVRİL İÇİN YAPACAK BİR ŞEYİ VAR
Çivril Elma Tarım ve Kültür festivali açılış programı öncesi Çivril basını ile bir toplantı yapan Belediye başkanı Niyazi Vural “Çivril için herkesin yapacak bir şeyi var” dedi.
Kültür Haberi
HERKESİN ÇİVRİL İÇİN YAPACAK BİR ŞEYİ VAR

Elma Tarım ve Kültür festivali tanıtımı için Denizli Gazeteciler cemiyetinde düzenlenen toplantıdan sonra Çivril’de yayın yapan basın kuruluşu temsilcileri ile bir araya gelen Başkan Niyazi Vural festival ile ilgili olarak basın mensupları ile fikir alışverişinde bulundu. Çivril için herkesin sorumluluk alması gerektiğinin altını çizen Vural “Çivril’i tanıtımı ve gelişimi için herkes sorumluluk almalı ve çalışmalı” dedi.

 

Çivril’de yayın yapan basın kuruluşu temsilcileri ile bir araya gelen Çivril Belediye başkanı Niyazi Vural Elma Tarım ve Kültür festivali ile ilgili olarak basın mensuplarının fikir ve görüşlerini aldı. Toplantıda basın mensuplarından Çivril ve festival ile ilgili fikirlerini alan başkan Vural Çivril’in turizm ve tanıtım atağı yaptığı bir dönemde herkesin sorumluluk almasını ve Çivril için elinden geleni yapması gerektiğini belirtti.

 

Denizli’nin önemli tarım merkezlerinden biri halinde olan Çivril’in turizm bakımından da tanıtılması gerektiğini belirten Vural “40 farklı medeniyete ev sahipliği yapmış Beycesultan höyüğü ve Miryokefalon savaşının geçtiği topraklara ev sahipliği yapmış Çivril’i düzenleyeceğimiz sempozyum ve çalıştay ile Türkiye’ye tanıtacağız” dedi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: HERKESİN, ÇİVRİL, İÇİN, YAPACAK, BİR, ŞEYİ, VAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html