301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Mayıs 2019 - Perşembe 22:25 Bu haber 581 kez okundu
 
HİZMET SUNUMU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI ÇİVRİL'DE YAPILDI
Kamu Hastaneleri Hizmet Sunumu Değerlendirme Toplantısı Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı koordinasyonunda yapılan toplantı Kamu Hastaneleri Yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Gündem Haberi
HİZMET SUNUMU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI ÇİVRİL'DE YAPILDI

Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Ebru Aydınlık’ın yaptığı açılış konuşması ile başlayan toplantıda sırasıyla Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı’ndan Uzman Burcu Sarıkaya ve Mühendis İlyas Şanlıalp tarafından ‘2018-2019 yılları ilk 3 aylık Kamu Hastaneleri Tıbbi ve Mali İstatistiklerin Karşılaştırmalı Değerlendirilmesi’ yapıldı.

 

Verimlilik ve Kalite Koordinatörü Dt. Okan İlhan ve Verimlik ve Kalite Biriminden Uzman Hatice Dönmez Arman ‘Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Yönergesi 2019 Hazırlıkları’ ve ‘Sağlıkta Fikir Şenliği’ hakkında bilgiler verdi.

 

Sunumlardan sonra İl Sağlık Müdürlüğü tarafından sağlık hizmetinin geliştirilmesi, sağlık okuryazarlığının artırılması ve toplumsal sağlık sorunlarının iyileştirilmesi için yenilikçi fikirleri ve iyi uygulamaları desteklemek amacıyla düzenlenen “Sağlıkta Fikir Şenliği”ne katkıları olan hastane çalışanlarına teşekkür belgesi verildi.

 

Toplantının son bölümünde Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Özgül Ertan tarafından ‘Kamu Hastaneleri 2019 Yılı 4 Aylık Bilgi Edinme Başvurularının Değerlendirilmesi anlatıldı.

 

Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi’nde düzenlenen Kamu Hastaneleri faaliyetlerinin gerçekleştirilen ve hedeflenen çalışmaların değerlendirildiği Hizmet Sunumu Değerlendirme Toplantısı’na; İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. İbrahim Emreoğlu, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Aytekin Polat, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Burak Altan, Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Yavuz Tosun, Başkan Yardımcıları, Başkanlıklarda görev yapan Uzmanlar, Hastane Başhekimleri, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürleri, İdari ve Mali Hizmetler Müdürleri ve Yardımcıları katıldı.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: HİZMET, SUNUMU, DEĞERLENDİRME, TOPLANTISI, ÇİVRİL'DE, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html