301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Mayıs 2018 - Cumartesi 10:00 Bu haber 1058 kez okundu
 
İYİ GENÇLİKTEN ÖRNEK DAVRANIŞ
İYİ Parti Gençlik Kolları engelliler haftasında engelli bireylerin çektikleri sorunlara dikkat çekmek için örnek bir organizasyona imza attı.
Yaşam Haberi
İYİ GENÇLİKTEN ÖRNEK DAVRANIŞ

İYİ Parti Denizli Gençlik Kolları, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası olması sebebiyle, Denizli Engelliler Futbol takımı ile dostluk maçı yaptı. Mücadeleyi İyi Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün , Pamukkale İlçe Başkanı Adem Süpçin , milletvekili  aday adayları, birçok partili birlikte ve vatandaşlar izledi.

 

Gerçekleştirilen müsabakada maç sonunda İyi Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Bayram Can Çapar , Denizli engelliler Futbol Takımı Kaptanı Ramazan Altuğ’a tatlı ikram ederken mücadele renkli görüntülere sahne oldu.

 

Maçın başında kameralara açıklamalarda bulunan Denizli Engelliler Spor Kulübü Başkanı Ramazan Altuğ, “Engelliler haftası bir kutlama haftası değildir bir farkındalık günüdür. Görme engelli kardeşlerimize yol yaparak düzenlemeler yaparak onların engellerini ortadan kaldırabilirsin. Aynı şekilde bizlerin sorunlarını çözerek bizim engellerimizi de ortadan kaldırabilirsin. İyi Parti gençlik kolları ile yapılan bu farkındalık projesi güzel bir şekilde amacına ulaşır” dedi.

 

Ardından açıklamalarda bulunan İYİ Parti Denizli Gençlik Kolları Başkanı Bayram Can Çapar, ““ Engellilerin sorunlarına dikkat çekmek amacı ile bu organizasyonu düzenledik.  Engelli kardeşlerimizin çektikleri sorunları dikkat çekmek istedik. Bu şekilde 10-16 Mayıs Engelliler haftası olması sebebiyle umuyoruz ki birçok insana gerçekleştirdiğimiz bu sosyal sorumluluk projesi amacına ulaşır“ dedi.

 

Gerçekleştirilen müsabaka hakkında konuşan İYİ Parti İl Başkanı Hasan Akgün , “Gençlik Kollarımız ve Engelliler Futbol takımı ile haftanın önemine binaen bir maç düzenlemişler biz onlara destek için buradayız. Biz İYİ Parti olarak insanoğlunu hangi bedenle olursa olsun bir vatandaş olarak görüyoruz.  Hiçbir zaman yalnız olmadıklarını göstermek amacı ile buradayız” dedi.

 

Renkli görüntülere sahne olan maç karşılıklı gollerle sona ererken, taraflar dostluk kazandı diyerek maçın ardından baklava yiyerek sohbet etti.  

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: İYİ, GENÇLİKTEN, ÖRNEK, DAVRANIŞ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html