301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Ağustos 2019 - Salı 19:16 Bu haber 939 kez okundu
 
KINALI KOÇLU DAVETİYEYİ VERDİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli, Pazar günü Denizli’nin Çal ilçesine gelme ihtimali olduğunu söyledi. Bahçeli’yi Çal’ın MHP’li Belediye Başkanı Fethi Akcan davet etti.
Kültür Haberi
KINALI KOÇLU DAVETİYEYİ VERDİ

Başkan Akcan, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan ve Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk ile birlikte bugün (Salı) Genel Başkanları Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti. Akcan, Bahçeli’ye üzerinde kınalı koç fotoğrafının yer aldığı Aşağıseyit Koyun Sudan Geçirme ve Çoban Bayramı’na davet etti. Başkan Akcan, “Türkmen Beyimizin, önemli bir Türk kültürünün yaşatıldığı geleneğimize canlı tanıklık yapmasını arzuluyoruz” dedi.

 

Başkan Fethi Akcan’ın çalışmalarının genel merkez tarafından yakından takip edildiğin ve sosyal sorumluluk projelerinin taktire şayan olduğunu dile getiren MHP Genel  Başkanı Devlet Bahçeli ise, “24-25 Ağustos’ta yapılacak olan etkinliğin son günü koyunlar suya atlayacakmış. Nazik davetinden ötürü başkana teşekkür ediyorum. Önemli bir aksilik olmaz ya da sıra dışı bir durum olmaz ise Çal’a gelmek istiyorum. Türk kültürünün yaşatılmasına katkı koyan başkanımızı kutluyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: KINALI, KOÇLU, DAVETİYEYİ, VERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html