301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Nisan 2019 - Pazartesi 18:12 Bu haber 557 kez okundu
 
KANDİLİN TÜM İNSANLIĞA HUZUR GETİRMESİNİ DİLİYORUM
Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Denizlimizin, ülkemizin ve tüm İslam aleminin Miraç Kandili’ni tebrik ediyor, tüm insanlık alemine mutluluk, huzur ve barış getirmesini diliyorum" dedi.
Yaşam Haberi
KANDİLİN TÜM İNSANLIĞA HUZUR GETİRMESİNİ DİLİYORUM

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Zolan, insanlığın kurtuluşu için Miraç gecesi ilahi huzura yükselen Hz. Peygamber'in (SAV) hikmet dolu yolculuğunun güzellikler ve manevi değerlerle dolu olduğunu ifade ederek, "Bizler için çok önemli olan bu mübarek gecede, Peygamber Efendimizin (SAV) kutlu ve mucizevi yolculuğunu idrak etmeliyiz. Kardeşliğin, barışın, doğruluğun, dürüstlüğün, paylaşımın, hak ve hukuka riayetin en üstün değerler olduğunu unutmamalıyız" dedi.

 

Başkan Zolan, mesajında şunları kaydetti: "Bu mübarek gecede farklı coğrafyalarda yaşayan milyonlarca kardeşimiz dualarda bir araya gelecektir. Bizler de kızgınlıklarımızı, kırgınlıklarımızı bir tarafa bırakıp tüm dünyada barışın ve huzurun sağlanması, birlik ve beraberliğimizin devamlılığı için dua edelim. Ülkemizin bekası, birlik ve beraberliğimizin daim olması için dua edelim. Bu duygu ve düşüncelerle Denizlimizin, ülkemizin ve tüm İslam aleminin Miraç Kandili’ni tebrik ediyor, tüm insanlık alemine mutluluk, huzur ve barış getirmesini diliyorum."

 

 

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: KANDİLİN, TÜM, İNSANLIĞA, HUZUR, GETİRMESİNİ, DİLİYORUM,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html