301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Mayıs 2018 - Salı 20:28 Bu haber 1334 kez okundu
 
MANİFESTO ASRIN KOMEDİSİ
CHP Genel Başkan yardımcısın Gülizar Biçer Karaca AK parti tarafından açıklanan 24 Haziran Manfiestosunu sert sözlerle eleştirdi.
Siyaset Haberi
MANİFESTO ASRIN KOMEDİSİ

Karaca yayımladığı mesajla açıklanan manifestonun Asrın Komedisi olduğunu ifade ederek “İktidar 16 yılda ülkeyi her açıdan iflasın eşiğine getirmiştir. Yargı bağımsızlığı yok edilmiş, başta AKP Genel Başkanı olmak üzere koro halinde sahne alan hükümet yetkilileri ayrıştıran, ötekileştiren söylemler ile toplumsal barış ve huzur yok etmiştir. Dış politikada akılcılıktan uzak yöntemlerle, içeride kaybettikleri iktidarı geri almak için dış politikayı iç politika malzemesi yaparak ülkemizi dış dünyada itibarsızlaştırmıştır. Eğitimi yaz boz tahtasına çevirmiş, çocuklarımızın geleceğini siyasi çıkarlarına peşkeş çekmişlerdir.

İçerde ve dışarda tefecilere teslim olmuş, ülke kaynaklarını faiz lobilerine peşkeş çekerek ülkeyi iflasın eşiğine getirmiştir.

 Artık ülkeyi yönetemez hale geldiklerinde de kaçış için baskın seçimi son kurtuluş olarak halka dayatmışlardır.

Demokrasinin önüne siyasi entrikalarla yeniden iktidara küçük ortağı ile tutunabilmek için ördükleri duvar  Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu tarafından verilen  demokrasi dersi ile yerle bir olmuştur.

 Söz konusu vatansa gerisi teferruattır şiarı ile Cumhuriyet Halk Partisi ,İyi Parti,Saadet Partisi ve Demokrat Parti ile kurulan MİLLET İTTİFAKI ile de tüm hayalleri tarihi çöplükte yerini almıştır. Cumhurbaşkanı adayımızın açıklanması ile de ülkenin geleceğini, demokrasiyi rafa kaldırma, tek adam yönetimi ile rejimin temeline koydukları dinamit ellerinde patlamıştır.

 Yalova Milletvekilimiz Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı adayımız olarak açıklanmasının ardından feleği şaşan hükümet kendini muhalefet zannetmeye başlamış, ülkede 16 yılda demokrasiyi yok eden iktidar halka demokrasi vaat etmekte, yargıyı çökerten iktidar halka adalet vaat etmekte, ekonomiyi çökerten iktidar  kaybettiği güveni yeniden kazanmak için “YEMİN” yöntemi ile ekonomik refah vaat etmektedir.

Gençlerimizi “dindar ve kindar gençlik yetiştireceğim” diyen birinin “TEK TİP GENÇLİK YARATMAYACAĞIZ” diyerek,

Daha geçtiğimiz günlerde ÇİFTÇİNİN GÜBRESİNE ÖTV  yükleyenin, ”VERGİ YÜKÜNÜ AZALTACAĞIZ” diyerek, 15 Temmuz hain  Fetö darbe girişiminin ardından iktidarın 20 Temmuz sivil darbesiyle 45 günde bitireceğiz deyip,21 aydır ülkeyi OHAL ile yönetenin “ÖZGÜRLÜKÇÜ OLACAĞIZ” diyerek açıkladığı manifesto, ASRIN KOMEDİSİ OLARAK SİYASİ TARİHİN SAYFALARINDA YERİNİ ALMIŞTIR.

AKP nin tükenişinin gösterisi olan bu komediye halkımız artık inanmıyor, sadece gülüp geçiyor. Sizi herkes kandırabilir ama halkımız artık size kanmıyor.

24 Haziran günü MİLLET İTTİFAKI ile 16 yıllık kabusun ardından memleketimin dağlarında çiçekler açacak. 24 Haziran günü milletimiz bir siyasi partinin değil,80 Milyonun Cumhurbaşkanıyla özgürlüğe yelken açacak.24 Haziran günü gümbür gümbür sel olup sandıklara akacağız, sel olup sandıklardan taşacağız. Türkiye’de siyaset kurumunu yeniden inşa edeceğiz, demokrasiyi güçlü bir şekilde yeniden kuracağız" dedi.

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: MANİFESTO, ASRIN, KOMEDİSİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html